Jump to content

Iskraphon RM73


stein

Preporučeni Komentari

Sad mi reče drugar da ima granafor sa tom oznakom, pa ako znam šta bih s njim, da ga uzmem, prosledim, poklonim, raskupusam... Ja pojma nemam šta je a ne znam kada bih mogao da ga uslikam pošto kolega stanuje baš daleko bilo koje od mojih uobičajenih ruta i pravaca kretanja. Google nije pomogao, a ovde možda neko zna da li je u pitanju klasična izvedba sa kristalnom zvučnicom i pojačalom ili nešto drugo... :scratch_head:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 11
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

kakve kutije zvucnjake ima ?mnozina/jednina , ne bih znao recipo tome cu ti reci sta je ; inace - glava je kristal - nema druge

i meni to na to ličisjećam se jednog iskraphona sa keramičkom zvučnicom i ručkom od plastikeako ne griješim
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kakve kutije zvucnjake ima ?mnozina/jednina , ne bih znao recipo tome cu ti reci sta je ; inace - glava je kristal - nema druge

Sutra ću možda otići da vidim. Ni ja ne očekujem ama baš ništa, koliko znam, Iskra nikada nije napravila ništa vredno pažnje što se tiče gramofona. Nekada davno je to možda bilo lepo imati, sada možda samo vredno nekom ko skuplja komadiće istorije, bez pretenzija da uništava ploče. Upravo možda zbog nekog prikrivenog kolekcionara sam i stavio temu.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sutra ću možda otići da vidim. Ni ja ne očekujem ama baš ništa, koliko znam, Iskra nikada nije napravila ništa vredno pažnje što se tiče gramofona. Nekada davno je to možda bilo lepo imati, sada možda samo vredno nekom ko skuplja komadiće istorije, bez pretenzija da uništava ploče. Upravo možda zbog nekog prikrivenog kolekcionara sam i stavio temu.

gramofon baci jedino da drzis alat u kutijiprikriveni kolekcionar pita zarad zvucnika :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tačno sam znao :buehehe: Garant imaš jednu prostoriju minimu 40 m2 đe se može naći i mrtvi fašista iz 41 :buehehe: :buehehe:

I dva američka pilota iz drugog sveckog skrivena u podrumu za koje ni ne zna jer je još deda mu poč'o skupljat svega i svačega, zlu ne trebalo... :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kolega doneo, al bolje da nije. krsh, što bi rekli. Nema zvučnika, nema igle, plastika, kutija od iverice, neugledno, taman za onaj kamion što melje sastojke kanti za djubar.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...