Jump to content

Prezentacija Desire cevne amplifikacije


Andrija

Preporučeni Komentari

Upravo sam primio informaciju o predstojećoj prezentaciji novih pojačala koje je napravio naš stari znanac, G. Dragi Milosavljević, pa bih želeo da je ovde podelim sa vama.Dragi se aktivirao nedavno, nakon pauze, i napravio veoma interesantne cevne uređaje: linijsko predpojačalo i izlazne monoblokove po imenu Desire. Prezentacija će se odvijati u saradnji sa firmom HiendFi, tako da je za ovaj događaj najavljeno i predstavljanje zvučnika Usher BE-10.Izvestan broj ljubitelja dobre muzike i audio tehnike je protekle nedelje već prisustvovao prezentaciji istih pojačala, ali uz manje zvučne kutije firme Usher, pa će ovo biti prilika da se ponovo družimo u okruženju koje, možda, više odgovara Desire amplifikaciji.Umesto poziva prilažem jedan flajer sa naznačenim mestom i vremenom prezentacije.

post-93-0-40840700-1288282222_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 3
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

cudi me da ne ucestvuju na fifi sajmumislim da je to prvi put da nema usher-a

Mnogi relevantni faktori ne učestvuju, neki od ove godine, a neki od ranije. Ne znam šta planiraju organizatori, ali, ovakav kakav je show koji se upravo odvija, ne odražava realnu situaciju na srpskoj hi-fi sceni.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma sajam je smesan, ali ucestvuje zoltan i ta cinjenica me ozbiljno pritiska da odem da cujem esl 150, jer mi je palic prilicno dalekoa kad sam vec na nbgd-u onda bih da svratim i da cujem g. milosavljevica

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...