Jump to content

SymAsym 5.3


dobrivoje

Preporučeni Komentari

Trka se vec odavno zavrsila. Ston ima li novosti o kom se uredjaju radi? Inace, sto se tice keramickih kondova...Vidi u Silkenu, imali su neku kolicinu stirofleks kondenzatora, mozes proveriti da li jos uvek imaju nesto od toga. Ako nema, vidi da barem bude NPO/COG tipa.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 39
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Викторе, видим да те је заинтригирала плочица са твојим именом. Нисам био у могућности да ти одговорим раније. Особа која ти је обећала одговор ме је испитала, а ја нисам имао појма зашто то њега занима.Ево одговора. Већ дуже време се припремам да урадим Епсилон. Др Бора, иначе мој вршњак, је био љубазан да ми да твој нацрт плочице. Међутим, хладњаци које сам припремио не одговарају по димензијама твом нацрту, па сам морао у корелу ствар да прецртам и раздвојим на напонски и струјни појачавач. Распоред је остао исти, па је нормално остало и твоје име, јер је то твоје интелектуално власништво. Бори сам послао још пре пар месеци, није имао примедби. Онда ми је почела сезона брања брескви, па грожђа, па јабука. Најзад имам мало слободног времена за DIY. SymAsym је једноставан почетнички пројект и биће загревање за Епсилон. Скупље делове (трафое, електролите, хладњаке) имам, надам се да ће брзо да просвира.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Trka se vec odavno zavrsila. Ston ima li novosti o kom se uredjaju radi?

Ето одговора   :rolleyes:.

Ево одговора. Већ дуже време се припремам да урадим Епсилон. Др Бора, иначе мој вршњак, је био љубазан да ми да твој нацрт плочице. Међутим, хладњаци које сам припремио не одговарају по димензијама твом нацрту, па сам морао у корелу ствар да прецртам и раздвојим на напонски и струјни појачавач. Распоред је остао исти, па је нормално остало и твоје име, јер је то твоје интелектуално власништво. Бори сам послао још пре пар месеци, није имао примедби. Онда ми је почела сезона брања брескви, па грожђа, па јабука. Најзад имам мало слободног времена за DIY. SymAsym је једноставан почетнички пројект и биће загревање за Епсилон. Скупље делове (трафое, електролите, хладњаке) имам, надам се да ће брзо да просвира.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kako sa ovog motorolinog datasheet-a http://www.datasheet...ola/MJL3281.pdf odrediti koja nogica je emiter a koja baza? Ili sa ovog On-semi datasheeta http://jm.plantefeve....fr/MJL3281.pdf ?A ovaj je razresio pitanje http://www.datasheet...thk3dctf1py.pdf

Interesantno...Da li sam ja u zabludi kad za ovaj tip kućišta nikad ne tražim raspored izvoda?Zar nije uvek BCE gledano s prednje strane s leva na desno?Koji bipolarac u TO247 ili TOP3 kućištu ima drugačiji raspord pinova od ispred navedenog?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kao napreduju radovi sa sym-om? :)

Не баш сјајно. Као и обично, у гужви сам, нађем само по мало времена за СумАсум.Мој мото "или полако ил' никако" овде баш има смисла.За сада само оволико.

post-168-0-70048600-1288551201_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Црвена боја је боја Ферарија а то значи боја љубави   :air_kiss:.Зато Ја волим црвене јабуке  :Viannen_loungelizard:.

Ja volim zenski crveni underwear, jabuke su za malu decu i stare ljude! :rofl: Samo polako Dobrivoje i sto je najbitnije srecno u radu. :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja volim zenski crveni underwear, jabuke su za malu decu i stare ljude! :rofl: Samo polako Dobrivoje i sto je najbitnije srecno u radu. :cheers:

Ви сте се сви ухватили за прву Викторову реченицу. Мени је друга много важнија. Хвала, Викторе.:cheers: Да сам плочице сликао при дневном светлу, видело би се да то није Ферари црвена (мој трактор је те боје), него бордо (знате, по једном граду у Француској).
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Да сам плочице сликао при дневном светлу, видело би се да то није Ферари црвена (мој трактор је те боје), него бордо (знате, по једном граду у Француској).

Значи Бордо, а то значи вино!Само полако и вино је најбоље кад одстоји  :good2:.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...