Jump to content

AUDAX FRANCE Nepoznate karakteristike?


dunavko

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 15
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

pa kad im stavim onu posrebrenu zicu sa teflonom u razne boje....

мa избор је твој. како год, радиће фино. а 94дБ није за подцењивање.а што се тиче твоје жице ... требаће ми, почела да јењава, радило се. :angel0::cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Posto ne znam karakteristike a ima onu trubicu i otprilike nije jaci od 10w ja cu da ih probam a imam i neka philipsove FR i stare tesline zelene i jos neke izophonove pa mi je nekako najlakse da probam na pojacalu SE 6S4S (2A3) -3W klasa A i 6w PP 6V6 isto u a klasi.Pa ako nista ne ispadne ona kutija zgodna,visoka bar metar i po,mogu od nje da napravim policu a gore gnezdo za papagaja.normalno dole macor lezi i rezi.U onu rupu.Nikako da ubodem kako se na francuskom pise: zvucnik.jedva sam i ovaj enleski savlado,pa nemacki a gde ce mi biti kraj ako predjem i na francuski...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

haut-parleurs - zvucnik a imenicu audax koristi pola francuske za razno razne primena kao kod nas bre ..otprilike.

( haut-parleurs - zvucnik ):sarcastic_hand: Nema "S" na kraju ! Ovi tvoji su malo noviji tj kraj 70-ih pocetak 80-ih. Inace stari "Audax" je bio vrlo visoko kotirana firma ovde u Franciji, skoro sve renomirane firme su ih ugradjivale u svoje kutije. Na primer "Elipson" u sve svoje lopte i ostale modele ... http://www.passion-elipson.com/doc/big/ns/012.jpg :crazyrocker:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

има ко.радио је мој добар друг, комшија и некадашњи гуру Зоки, познатији као ZZZ.он има огромно искуство у таквим и сличним конструкцијама. jeдном речју -тата-мата за звучнике. топло ти препоручујем да га контактираш, или ако се стидиш да га ја питам, па ако хоће да свратимо на кафу. :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...