Jump to content

Philips Cass Dek N5361 Mk 2


BANAT

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 8
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Dobio sam ga za `Dz`od drugara,prvo sam hteo da ga raskupusam zbog prelepih analognih VU metara a onda zakocim i kazem sebi-Greota bre-tako da ce da cuci negde u nekom budjaku na suvom.Nabavio sam Sebi i onog Sansui risivera 221 , kad sam sam ga priklucio na zvucnike u kuhinji-Wow- koji solidan zvuk-imao sam nameru da mu menjam STK013 sa nekim `boljim`izlazima sada to otpada,derfinitivno ga ne diram(ukapirao sam-svaka modifikacija i budjanje tih oldtimera jeste vandalizam).Cekirao sam mu pojedine electrolite oko STk kola uglavnom i Neverovatno-posle 30 i kusur godina nijedad `suv` svi OK.Veliki Pozdrav Stone

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nabavio sam Sebi i onog Sansui risivera 221 , kad sam sam ga priklucio na zvucnike u kuhinji-Wow- koji solidan zvuk-imao sam nameru da mu menjam STK013 sa nekim `boljim`izlazima sada to otpada,derfinitivno ga ne diram(ukapirao sam-svaka modifikacija i budjanje tih oldtimera jeste vandalizam).Cekirao sam mu pojedine electrolite oko STk kola uglavnom i Neverovatno-posle 30 i kusur godina nijedad `suv` svi OK.Veliki Pozdrav Stone

Ма не чачкај ништа тај рисивер и заборави на било какве преправке!Ем што има једноструко напајање, ем што је негде око 40В ДЦ.И није СТК013 него СТР013 :assshake:.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

....Nabavio sam Sebi i onog Sansui risivera 221 , kad sam sam ga priklucio na zvucnike u kuhinji-Wow- koji solidan zvuk-....

E tako brate!Kad kazes konkretno da taj i taj uredjaj odlicno zvuci, da ljudi znaju sta ti je reper za dobar zvuk. Tog Sansuia od 8W i hibridne IC u njemu znam jako dobro, to zvuci losije i od nishkog HSR-48. Ako se to tebi svidja, sve je cool, al' ovde su lestvice uglavnom postavljene mnogo visocije... ;)U zdravlje! :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E tako brate!Kad kazes konkretno da taj i taj uredjaj odlicno zvuci, da ljudi znaju sta ti je reper za dobar zvuk. Tog Sansuia od 8W i hibridne IC u njemu znam jako dobro, to zvuci losije i od nishkog HSR-48. Ako se to tebi svidja, sve je cool, al' ovde su lestvice uglavnom postavljene mnogo visocije... ;)U zdravlje! :cheers:

Ma rekao sam solidno ne odlicno(daleko je taj `oldtimer` od odlicnog :( ),ali za kuhinju nije los,za svakodnevno brundanje tamo na nekoj Bog te pita kojoj Radio stanici,(lepsi je od HSR-a :rolleyes: )ima lepsu skalu i lepse dugmice a i manje trosi struje a i doso je za `DZ`Poz Brate :drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ма не чачкај ништа тај рисивер и заборави на било какве преправке!Ем што има једноструко напајање, ем што је негде око 40В ДЦ.И није СТК013 него СТР013 :assshake:.

Ipak je STK 013 :tongue10: Podrav :happy64: i ne diram nista nego samo :headphone:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Значи лажу!Их, и Ја бих  :L3000:, да имам шта  :blush:.

Eh Ti nemas sta(skalamerije)za :headphone: ne verujem :confused1: ,oces kupis Multiphase OTL Circlotrona,140w/16ohma po kanalu(4x6c33c-B)(bolji su od ATMA-SPHERA- B) ),da ti ogreju dusu i stan,greju `babuske` ko vuruna :P Poz :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...