Jump to content

Obavezno štivo za slušanje


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 4.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Upravo sam pustio na FileSonic....

Zvu, ne moraš da se mučiš tj. registruješ kod svih tih hostera. Imaš dva dobra "free" rešenja za slanje velikih fajlova:- FileMail- Dropbox Kod FileMail-a je jednostavno, kao pisanje e-mail poruke Dropbox prvo treba instalirati na računar a zatim dobijaš tzv. 'Public' folder/direktorijum. Svaki fajl u tom folderu dobija jedinstveni linkkoji prosleđuješ primaocu. Sam odlučuješ dokle će fajl biti dostupan, to jes' brisanjem iz 'Public' foldera nema više preuzimanja.Besplatno je 2GB prostora a može se povećati za sledećih besplatnih 250MB kada se neko nov registruje po tvojoj pozivnici. :drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zvuletu je i dalje problem ograničena brzina uploada... Ja opet imam upload/download 1:1 ali mi je download 1024KBps i to je to. Verovatno i u nekoliko narednih godina ne mogu da se nadam većoj brzini.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zvuletu je i dalje problem ograničena brzina uploada... Ja opet imam upload/download 1:1 ali mi je download 1024KBps i to je to. Verovatno i u nekoliko narednih godina ne mogu da se nadam većoj brzini.

Svima nama sa ADSL je mLogo manji kada 'dižemo' da prostiš :) inače bi to bila DSL konekcija. Ali poJenta je da bi ti već mogao da imaš delove fajla kod sebea ne da čekaš da se ceo fajl brzinom puža podigne kod hostera, da bi tek kasnije isti preneo kod sebe, sada nekom većom brzinom...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...