Jump to content

Babelfish + F5 combo :)


neskor

Preporučeni Komentari

Zbog neplaniranih troskova moram se razdvojiti od svoga ljubimca.U pitanju je pojacalo koje je prvenstveno napravljeno kao Babelfish ali je vremenom preraslo u F5. Posto koriste isto napajanje na vama je sta ce te staviti unutra, potrebo je odvrnuti samo 4 srafa i zameniti plocice.Trenutna kombinacija je F5 sa unapredjenjima by Sipi O ovom pojacalo je bilo dosta reci ovde na forumu, a cak je gostovalo i kod uvazenog clana Pere Sama izrada pojacala Babelfish je mene kostala preko 650 evra (najveca stavka je bila sama kutija by Leonardo), plus jos 100 evra upgrade na F5. Slike same govore o kvalitetu zavrsne obrade i odabiru komponenata. Znaci dobijate pojacalo F5 + pripadajuce plocice Babelfisha ( na njima Blackgate kondezatori) za 450 evra.Nebojsa064/2030809

post-72-088130300 1279888809_thumb.jpg

post-72-099049900 1279888816_thumb.jpg

post-72-097655000 1279888844_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 9
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Hmmm... dilema je velika... Prodati zvučnike i kupiti pojačalo i opet nemati šta slušati ili ne činiti ništa i opet ne slušati ništa... Moram da odspavam, možda kasnije odlučim koje od dva gola da odaberem... A kutija sama vredi, šta god da je iznutrica... :crazyrocker:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ако се неко локални не јави скоро, ја бих га узео... логистика преузимања је проблем, али сналазимо се некако...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako je od neke koristi, ja cu da ponovim ono sto sam vec rekao.Pojacalo je besumno i odlicno radi. Verovatno najbolji ne-fabricki uradak koji sam imao prilike da koristim.Ja takodje prebiram po dzepovima, nezgodno mi je sto me sledeci vikend ocekuje gledanje zvucnika za koje obradjujem vlasnika skoro godinu dana. Znaci, potencijalni odliv solidnog cash-a, a stoje mi CA sprave i jos toga. Pri tome ne racunam da sam u pre 7 dana cashirao Squeeze, danas cashiram Trends Audio UD10.1 i napajanje by Fixxer, a sutra doradjen NS-10.Neska sam vec kontaktirao da vidimo oko nekih modaliteta kako da se pokrijem kratkim guberom na dva fronta...Ako Vam ovo nije preporuka, onda ne znam sta je...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za one koji ne vole F5, ili nemaju dovoljno para za sve, postoji i mogucnost da "podelimo".Vama izuzetno vredna "kutija" i plocice za Babel, meni "iznutrice", tj. delovi za F5 koje ce mi neko sa kim se dogovorim prebaciti u moju "kutiju"...Ja u medjuvremenu obradjujem vlasnika kutija i MMF za reprogramiranje duga...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...