Jump to content

pioneer pl-200


stefaca

Preporučeni Komentari

pa ne okrece se motor. okrene malo pa zastane, pa okrene pa zastane. kao da radi step motor onako. gledam da dok sam rasturao nisam okrenuo jedan zubcanik ispod; kod motora pa da nije on nesto :(

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 34
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

pa ne okrece se motor. okrene malo pa zastane, pa okrene pa zastane. kao da radi step motor onako. gledam da dok sam rasturao nisam okrenuo jedan zubcanik ispod; kod motora pa da nije on nesto :(

Ако си пробао без тањира :sarcastic_hand: није ни чудо што ради као степ мотор !Мора тањир!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma jok. jednostavno se ne vrti. ja sam ocito pomerio malo taj zubcanik jer sam malo kapnuo ulja na jednoj sinici koja se pomera sa zubcanikom. e sad je to nesto malo zajebalo stvar i ja treba da nadjem polozaj u kome rucka pali motor da se zavrti. pored rucke je i neko kolence koje pali/gasi prekidac a ja sam ocito to malo pomerio :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma jok. jednostavno se ne vrti. ja sam ocito pomerio malo taj zubcanik jer sam malo kapnuo ulja na jednoj sinici koja se pomera sa zubcanikom. e sad je to nesto malo zajebalo stvar i ja treba da nadjem polozaj u kome rucka pali motor da se zavrti. pored rucke je i neko kolence koje pali/gasi prekidac a ja sam ocito to malo pomerio :)

Врати у првобитни положај ако га се сећаш.Зато Ја увек сликам пре него што почнем са раскупусавањем!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

setio sam se glupe ideje. rasturio sam gramofon, rucku stavio u polozaj sviranja, celu mehaniku postavio tako da prekidac bude upaljen. sastavio i evo radi sve kako treba. regulator brzine radi odlicno sad

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

ma dobio sam bio tu glavu pod napomenom da ne radi nesto a mene nije mrzelo da probam i SVIRI. jedino sto nemam 2 srafcica da usrafim glavu nego je bila na jedno srafce ali radi :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma dobio sam bio tu glavu pod napomenom da ne radi nesto a mene nije mrzelo da probam i SVIRI. jedino sto nemam 2 srafcica da usrafim glavu nego je bila na jedno srafce ali radi :)

Ма немој да се секиришеш, и моно грамофони су имали само један завртањ!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...