Jump to content

K: Vishay MKP1837 10nF


Impuls

Preporučeni Komentari

Kao sto naslov kaze, kupujem MKP1837 0,01uF (10nF), desetak komada, ako nekom smeta u fioci, posto mi pokusaji da stupim u kontakt sa http://www.schuro.de/preisl-mkp1837.htm nisu uspeli preko nekoliko osoba u Nemackoj a ne placa mi se ova cena http://export.farnell.com/vishay-roederstein/mkp1837310161g/capacitor-0-01uf-160v/dp/1166881 sa provizijom dobavljaca.Takodje mi trebaju 2SC2547E i 2SA1085E vise komada ako je nekom zaostalo iz neke nabavke

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 3
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Dejane, ja sam svojevremeno nabavljao iz Schuro-a pomenute kondenzatore u nekom mini GB, al' mi je ostalo svega 20kom. od 10nF, koliko sam naručio i uzeo za sebe; mogao bih pomoći sa par komada ako nekome baš gori pod nogama, ali nemam nameru prodavati ih - odnosno, nikako mi nisu višak .

Znam kakve su muke, bar su moje takve bile, stupiti u kontakt sa ljudima iz Schuro-a; navodno ne žele, ili bar to nerado rade, da sarađuju sa kupcima van Nemačke(tačnije van nemačkog govornog područja).

Ja sam tek uz pomoć jednog prijatelja mog prijatelja uspeo da ih nabavim; čovek mi je to naručio i kupio dok je bio u Nemačkoj, a doneo mi ih je kad je dolazio kući za Božić

Inače imam Vishay MKP1837 od 100nF sasvim dovoljno da bih se mogao odreći desetak komada i proglasiti ih viškom, pa ako to može nekako pomoći ... javi se.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala Beli. Prihvaticu 100nF za prodaju i 10nF na pozajmicu dok mi ne stignu iz Schuro. Inace sam narucio preko dva prijatelja (oba u Nemackoj) tako da ako oba uspeju imacu 60 komada.Mozemo ostatak na PP

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...