Jump to content

Ideja ?


DejanM

Preporučeni Komentari

Siguran sam da ste vi izmedju sebe vec pricali ili bar razmisljali na ovu temu ... znam takodje da neki od vas prate stranicu:http://www.jogis-roehrenbude.de/ali ipak da pomenem ... Zasto se i vi DIYeri u Srbiji ne bi organizovali bar jednom godisnje, sreli se u nekom kafancetu, izlozili svoje radove, doneli ponesto na prodaju i uz nesto klope i pica procavrljali malo na temu HiFi ... ? A ponesto bi moglo i da se poslusa ...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 15
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Siguran sam da ste vi izmedju sebe vec pricali ili bar razmisljali na ovu temu ... znam takodje da neki od vas prate stranicu:

http://www.jogis-roehrenbude.de/

ali ipak da pomenem ... Zasto se i vi DIYeri u Srbiji ne bi organizovali bar jednom godisnje, sreli se u nekom kafancetu, izlozili svoje radove, doneli ponesto na prodaju i uz nesto klope i pica procavrljali malo na temu HiFi ... ? A ponesto bi moglo i da se poslusa ...

Bi mi ali oni nece...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Siguran sam da ste vi izmedju sebe vec pricali ili bar razmisljali na ovu temu ... znam takodje da neki od vas prate stranicu:http://www.jogis-roehrenbude.de/ali ipak da pomenem ... Zasto se i vi DIYeri u Srbiji ne bi organizovali bar jednom godisnje, sreli se u nekom kafancetu, izlozili svoje radove, doneli ponesto na prodaju i uz nesto klope i pica procavrljali malo na temu HiFi ... ? A ponesto bi moglo i da se poslusa ...

Ма идеја је добра, али ко да тражи шлепер да превезе све :ermm: стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma nije to nista, to se samo njih dvojica zamajavaju a ne benda ih niko ;)

yupdejozeleni je zeleni admin steinikacrveni je crveni admin ZM i webhamster Mikaplavi su sve ostalidaleko bilo da to ima ikakvih ideoloskih konotacija ....... :ermm:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A ono po sredi...nije chela nego geografske. :ermm: Sale kad si u NS-u ovijeh dana?

ako Bradonja odgore da - Ponedeonik - da isporucim Beatgoeson-u Q405 i pokupim od Hifish-a rinfuzu za Babela .sho pitash?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da se mozda nekako natempiram i vidimo se...makar kod Beatgoeson-a ko sto je planirao covek. Futozanina isto iscimati...Ja na rtv do cetiri...stim da moram pobeci sa sluzbe do psp-a.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sto bi rekla pesma starostavna ...... "nem'm nista protiv a nisam ni za ...... " :ermm: imas moj mob , pa je lako ;;a i ako nemas - sesettrojka 84*11*658gde na rtv i sta je psp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...