Jump to content

Smesna strana IT-a


Mikorist

Preporučeni Komentari

* Popnem se ja na server, ali ne mogu da skinem postu odozgo! * ovde shifra ORFENON, ja sam se ukochila! * Ma ne mogu da se konektujem, a ocete vi da se konektujete umesto mene? * Orbitan an IP adress automatically i Orbitan DNs server automatically * A kako je taj virus dosao na moj racunar? TP: Ne prenosi se putem poste, dosao je putem drugog porta. * Ali gledajte, ja imam samo jedan port na kome ja stampac! * Ne reaguje mi mis! TP: Nabavite neku macku pa da vidite kako ce da reaguje * Ha, ha, ha... * Dobar dan, da li postoji neki cd koji ima u sebi modem za xp? TP: molim? * Znate ja imam onaj obican lucent pa sada hocu cd sa modemom za xp da bi to meni brze radilo TP: no commentTP: Koji Windows imate? * ovaj novi 2001 XP ProfessionalTP: nije Vam lozinka ispravna. Kucali ste 35740464053 a lozinka ne moze da ima vise od8 karaktera. * a da znam ja to, ali to je specijalni kod za "dragan" sto mi je lozinka!TP: A da li imate neki anti virusni program? * ma imam neko cudoviste... * ..I on bira, bira, bira, bira i nikako da se nabira!" * "Sa koje strane najvise zraci kompjuter?" TP: Mislite na monitor? * Ne, kompjuter..Da li iza ili ispred? Moram da znam gde da sednem.Mogu li neku prepreku da postavim?" TP: no comment (mozda olovni zid od 1m )TP: Ok, sad cemo da vam napravimo novi windows .. ovaj konekcijuTP: Kod flat tarife imate neogranicen broj protokaTP: Ukucajte sad Vase ime. * Moje ime?? TP: Da, ukucajte moje ime. * I sad? TP: Onda desnim kliketom kliknete... * ..ppp-ovi vaseg kompjutera i ppp-ovi mog kompjutera se ne razumeju..! (ne pepepe-ovi, bas ppp-ovi ) TP:....TP: Tehnicka podrska, izvoNite * Moj screensaver je stavio virus u karantin .. * Korisnik sam legalnog softvera .. u ovoj nelegalnoj sredini. * ..I onda se meni ucitava moja posta i lepo pise na termometru dokle je stigla.. TP: ...TP: kliknite desnim tasterom misa na konekciju,pa na properties * : properties...da kliknem? TP: da.. * : ok TP: sad kliknite na karticu networking.. * : networking...da kliknem? TP: Daa.. * : ok... TP: kliknite na dugme properties * : properties....da kliknem? TP: (@#$@#$#@!) daaaa..... * TP:I onda Confirm the lozinka...TP: Jel vam radi posta (mail)? * : Pa da, to sve ide preko Poste .. * nego ne rade vam ovi vasi POP1 POP2 i POP3....TP: Postoji vishe nachina na koje mogu da Vam pomognem, ali bojim se da ja ne znamnijedan od njih..TP: Postovani, ukoliko ste primili obavestenje o ovom mailu vas mail to sms servisfunkcionise * Ja sam prilichno moronichna (?!) po pitanju tehnologije...TP: Umesto "And now, when you're done..", bilo je "..And now, when you die.." ))TP: vidim da ste sa koleginicom odradili mejl sAtap (setup) ? * Kad ga gurnem na dole, onda mi labavo ..TP: ..Onda ukucate.. * ..samo trenutak, malo sam poludela... * "..prosli put kad sam pricao sa vasim obezbedjenjem.."TP: I sad kliknete na tu opciju "Add a shortcut to desktop" * .. eevoo..cekirao sam detoskop ..TP: I koju vam gresku javlja? * Kaze da je nesposoban za konekciju. * U mene je ukljucena prva opcija (sa naglaskom) * Prva opcija je okinuta ..TP (night shift): U principu, ja mogu da vam povecam krevet ..ovaj kreditTP: Koja vam je tu brzina speed-a?TP: Koji XP koristite? * Hteo bih da mi nova lozinka bude 'dumal' TP: Mora da ima minimum 6 karaktera. * Hmmm...ajde neka bude onda 'dumla' * ..pise mi safely remove harvard .. * I onda da se konektingujem? * Sta je sa mojom koneksijom?TP: ..otvorite, 'my computer', pa 'dial up networking' .. * dobro.. TP: pa desni klik na konekciju, pa na 'properties'.. * da... TP: jel ste uradili to? * pa nisam pored kompjutera, ja bih da vam kazem, ali vi samo talking, talking, talking .. TP: Od vishka skeniranja glava ne boli .. * Malopre sam razvio svoju postu .. * Ne mogu da se konektujem, da nije mozda vreme izgorelo (?!)TP: Koju verziju Windows-a koristite? * Nemam ja Windows, imam XP .. * Imam problema sa konektovanjem, mozete li da mi produvate vezu? * Jel vi imate viziju mog password-a? * Jel mogu da vas zamolim da mi proverite na jednom nalogu da li je pojedeno vreme? * Mislim da se mi zovemo username ..TP: Sta vam svetli od lampica na ruteru? * Kad je upaljen ili kad je ugasen?TP: A koje boje je ruter? * Nema boju...TP: Sta vidite sad ispred sebe ? * Zid..TP: Dajte mi vas maticni broj telefona * Dobar dan, ja sam vas novi usb adsl korisnik * Ja sam vas korisnik od kada postoji moj kompjuter. * Ja vec godinama imam problema !!! Stalno zaboravljam svoj password * Ne mogu da se konektujem, zasto? TP: Nemate vise vremena * Zar je moguce? Hm... Ok, uplaticu ...znaci nemam vise para u kompjuteru ... *Moj program za prijem poste je Outbox Express *Koristim Godzillu Firefox *Auspuh Expres...TP: Gospodine, jel imate instalacioni cd win98? * Imam, ubacio, ali nece .. * Izgleda da to ipak nije taj .. TP: Pa jel imate uopste taj cd? * Ne znam, mislim da ne ..a jel moze neki muzicki?TP: e sada restartujete racunar pa da vam dam dalja uputstva ...kliknite na restart .. * Da, jesam TP: i jel pocinje kompjuter da se restartuje? * iju evo "now it is safe to turn off your computer" TP: OK pritisnite dugme restart * ugasila sam i sve mi je nestalo i iju evo ga opet "now it is safe to turn off your computer" ...... TP: Gdjo, nemojte gasiti monitor vec onu kutiju sa strane * pa tako mi kazite... * TP:Jel mozete da restartujete racunar? Paa nemam ti ja to... aaa jel mozemo to probat sutra onda !pismo:Ovim putem Vas obavjestavam da sam zrtva hakera putem skalarne energije. Pokusavaju me ubiti i usli su mi u kucu sa skalarnim strujama. Kad se negdje pojavim cjeli kompjuterski sistem se srusi, sto znaci da su me intezivno napumpali skalarnim energijama. Da li mi mozete pomoci.post-1-127298915988_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 0
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Postovane slike

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...