Jump to content

Kupujem stalke za podnostojece zvucnike


faber

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 32
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Ja imam B&M Acoustics HM-17 Musete. Oni imaju mogucnost postavljanja siljaka na taj nacin sto su u stopu (od medijapana) ukucani metalni nosaci sa 4 zuba i unutrasnjim navojem M6.Sticajem okolnosti (moj macak) dva takva nosaca na jednom zvucniku su se iscupala. Umesto da rijem po medijapanu mislio sam da napravim male stalke sa podesivim siljcima. Postojeci nosaci siljaka na kutijama iskoristili bi se eventualno za vezivanje kutija za same stalke (stalak je u stvari samo jedna ploca sa siljcima).Treba mi za jedan par, tj. 2 komada.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

BTW, da li neko zna broj Nenada Prsendica - Prse? Moze i na PM...

Ako mislis na Nebojsu XXXXXXXX (zivi na pocetku XXXXXX XXXXXXX, ispod Zelenjaka) koji radi zvucnike, i ja bih se bas obradovao da ponovo uspostavim kontakt sa njim. Ako nadjes broj, molim te javi mi...

prezime i ulica editovani zarad mira u kuci

ZM

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ovaj, jel ovo šala ? ... nema smajlija, pa rekoh bolje da priupitam .

bez dozvole vlasnika , odnosno dokazane predistorije javnog objavljivanja broja - ne uobicavati objavljivanje
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nadji bilo kog stolara koji zna da slepi dve ploce mediapana , probusi u njima 4 rupe i ugradi matice za drvo ( 3 ili 4 pandze)koristi bar M10 navojnu metrazu - odnesi kod prvog bravara da isece komade po meri - i ostruze konuse ......... cak i obrusiti flexom radi posao , samo je ruznije

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Beli nije sala, covek se vise ne bavi audio tehnikom i ne zeli da ga vise smaraju na tu temu.

A šta misliš na osnovu čijih sam informacija uspeo da ga pronađem u JAVNOM IMENIKU dostupnom svakoj polupismenoj budali ?

Sipi da čovek ne želi da se bavi time znao si ti, a ne ja ... biće da je onda ipak neko drugi mimo mene u ovom slučaju bio neuviđavan i nevaspitan ... ja sam bio samo brzoplet i nepromišljen .... a moderatori u svako doba mogu da izbrišu moj post, i neće biti neka velika šteta ... čak bi ih i zamolio to urade zbog ovih informacija koje nisam imao dok sam ga pisao ...

btw, ja se ovom prilikom javno izvinjavam zbog ove moje nepromišljenosti ...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sto ljudi sto cudiAleksandar Prodanovic - ancient Batsch serviser svega sto ide na beli i sivi dim , a nekad i na vakuum ..... objavljuj gde hoces i kako hoces - pretpostavljam da ce ostatak informacija potrebnih za kontakt naci samo onaj kome treba(m) , a smaraci nece imati na dlanu info neophodan za smaranje'bem ga beli - znas i sam sta je netiketa - nisam ja to izmislio ;ne navodi tudji e-mail i kontakt telefon bez dozvole ;sipi nije bio nista brzopletiji od tebe .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

al' adresa je i dalje ostala Postavljena slika

i moje izvinjenje za nesmotren postupak ... Postavljena slika

baš kao i lekcija o nevaspitanju koja mi je očitana od osobe koja je ZNAJUĆI da taj čovek želi da ostane anoniman JAVNO objavila njegovu adresu i delatnost kojom ta osoba NE ŽELI više da se bavi ... Postavljena slika

NHF, zaslužio sam kritiku Postavljena slika ... a Sipi novo "ogledalo", jer ovo što ima izgleda da i nije baš neko Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

majstor Zivota ..... nesto se mnogo izvinjavas u zadnje vreme ;

rekoh ti - adresa sama po sebi ne znaci nista - ko hoce da je nadje - naci ce je ( a ovde bese i samo naznaka iste) ....... ali javno objavljena e-mail adresa ili broj telefona su dokazano poziv na harassment .

edit:

evo - sad cu editovati i ime i adresu , da ti srce bude na mestu ;

molio bih clanove Belog i Sipija da pitanje inteligencije , kulture i licnog integriteta eventualno rese u nekom restoranu .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da je "mod tim" radio svoj posao kako je trebalo, verovatno ni ja ne bih imao toliko "prilika" da se "izvinjavam" .

Nema potrebe da se edituje bilo šta samo zato da bi mi srce bilo na mestu; preveliko je to breme odgovornosti sa kojim nisam u stanju da se nosim.

Ja se hranim kod kuće; u restorane slabo zalazim ... i ne pričam dok jedem.

A da ... i neću se više izvinjavati, pošto vidim da je to ovde ... hmm, nepoželjno.

"Acta est fabula" Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

moze li ikad ikakva rasprava da se zavrsi posle 2 posta ?

evo - priznajem - nisam u pravu .

sad srce na mestu ?

hoces da budes Mod , pa da ti meris stalno - kako da napravis najmanju stetu korekcijama , a da ostane najveca korist za forum ?

onda ces da budes prinudjen da ne gledas stvari samo iz svoje vizure .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...