Jump to content

RUSKI POLUPROVODNICI - interesantni


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 6
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Najbolje bi' pomog'o kad bi nekako mogao da doprinesem da nabavimo nesto od ovih stvari - inace ovaj KP801 je lutka, izlazna karakteristika skoro triodna, prenosna k-ka jako lepa (strana 9), ma milina jedna...E sad, nema P-komplement(nisam nasao), transkonduktansa malecka, Pd max nije bog-zna-sta... Ako nema P-komplement znaci da su nam topologije ogranicene na SE i circlotron, a Pd i transkonduktansa se resavaju paralelisanjem. Dakle, cena i nabavljivost ostaju suvise velike nepoznanice da bi nesto vredelo ozbiljno planirati...A za KP926A si video thread na diyaudio.com - to bi bilo za fini preamp k'o bog (ako Bata Bane uspe da izbunari)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A za KP926A si video thread na diyaudio.com - to bi bilo za fini preamp k'o bog (ako Bata Bane uspe da izbunari)

Nisam zaboravio, bogami sprema se spisak :clap: Svojevremeno mi je drugar rekao da je nanekom ruskom forumu video Ge operacione pojacivace i to sve u drvenom kucistu :clap: e kad bi to nabavio...eto samo da imam :clap:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisam zaboravio, bogami sprema se spisak :clap:

Svojevremeno mi je drugar rekao da je nanekom ruskom forumu video Ge operacione pojacivace i to sve u drvenom kucistu :clap:

e kad bi to nabavio...eto samo da imam :clap:

i to od rezane građe Postavljena slika
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...