Jump to content

CarAcni Niski Zvucnjaci


Zen Mod

Preporučeni Komentari

eve ti - za pocetakza malo detaljnije bi mi trebala induktivnost basa i isto za visokiimao sam naravno te podatke , ali nestali u dverima vremena rece li 4 oma ? skretnjaca je za 4 oma .

post-2-1245331388_thumb.gif

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 12
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Pa ni zvucnjaci nisu nesto, a poznato je iz matematike da - i - daju + tako da ce taj spoj da bude super!!! :huh:

Код Нишлија нема минуса.Код њих нема ништа, мислим на звучнике.Шта ћемо сад :huh: стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa ni zvucnjaci nisu nesto, a poznato je iz matematike da - i - daju + tako da ce taj spoj da bude super!!! :huh:

Mislim da je Zenu opet pala koncentracija... prilog tvrdnji: ne seca se koliko si oma rekao... :huh:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma dal je oma ili posle nije toliko bitno! Sta ce covek godine su prosle pune muka, ginulo se za slobodu nijemo... Ponela me pijesma!

omdak poduplaj L , prepolovi C(ove sve) i uduplaj oti otpor ;posle's na uvo da gi nastelujes na visocije tonove
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Care Šta hoćeš reći??????

Njuskao sam malko o serijskim skretnicama pa nadjoh na ovo resenje. Zanima me mnjenje relevantnih o realizaciji skretnice bez kondenzatora! Kako uvek ti kondenzatori prave probleme nije iskljuceno da se i ovde dobijaju odlicni rezultati.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...