Jump to content

Nylon Multifilament? Ili kako se vech lokalno zove...


InSides

Preporučeni Komentari

Radi se o ovome:

Nylon Multifilament @ Cable Organizer

Nemam pojma kako se lokalno zove, nit' dali se moze nachi. Naruchio bih ja od ovih gore, ali mi stvarno ne treba 80+ metara.

I nije Techflex, to je chini mi se mono-filament, meni treba bash ovo gore.

I josh...

...da ne radim poseban topic, treba mi licnasta visoko kvalitetna zica... ili dobar bakar, ili srebro, ili posrebren bakar.

Velichina 24AWG ili ti 0.2050mm2. Duzina oko 20 metara. Teflonska izolacija je plus.

Hvala svima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 13
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

...da ne radim poseban topic, treba mi licnasta visoko kvalitetna zica... ili dobar bakar, ili srebro, ili posrebren bakar.Velichina 24AWG ili ti 0.2050mm2. Duzina oko 20 metara. Teflonska izolacija je plus.Hvala svima.

Ba
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

u mestu boravka naci uzara - oni sad proizvode sve vrste konopaca , izmedju ostalog i alpinisticke i brodske fele .sva ta uzad ima sort of nylon skin ;s druge strane - kupiti i metar-dva celog konopa zarad skina nije skupo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

postavljac teme je insistirao na navedenom tipu a ako to nije (razum) bitno, ima da se pazari preko dobavljaca stagod pozelis i u odgovarajucoj metrazi.ako se insistira na prvoj vrsti, zna se, pazaris kolicinu, ostatak u oglase.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:buehehe: Ма ко каже да нема да се набави, има http://www.kanibal.co.yu/link/alati/kablov...jska%20koza.htm

Доста тога купују произвођачи :thumbsup: Фенси Каблова :rofl: , у бужир увуку обичне проводнике, заврше их Термо бужиром и онда прже :rofl:

кога успеју да преваре.

Неке и успеју да :rofl: .

Надам се InSides да ниси од тих :rofl:

стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Надам се InSides да ниси од тих :rofl: стоН_Колд

Haha, ne prodajem ja kablove, niti nameravam da pochnem. Hteo bih da promenim ozichenje u mojim K-1000 slushalicama, pa bash mi se svideo nylon multifilament.Proverichu i one dve druge opcije, uzad [hvala Zen-u], a vech sam se javio kod Kanibala.Trecha opcija su mi pertle, kako i da to smeshno zvuchi. :thumbsup: @Stein,hvala za preporuku mikrofonskog kabla. Nashao sam u Skoplju Tasker C301, koji u sebi ima 2 x 24AWG licnast OFC - metar je 1 EUR. :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Мислим да су пертле боља солуција, бар се не чује када кабл удари о нешто тврдо!

Наћи шупље а округле!

стоН_Колд

Zaboravio da stavim update na ovo... ipak uzeo pertle:

Postavljena slika

Hvala svima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...
Paypal работи со кредитни/дебитни картички од Тутунска Банка.. само треба да имаш ~200 денари за верификација, кои подоцна ти ги враќаат.На почеток избери која сакаш држава, словенија на пример :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Paypal работи со кредитни/дебитни картички од Тутунска Банка.. само треба да имаш ~200 денари за верификација, кои подоцна ти ги враќаат.На почеток избери која сакаш држава, словенија на пример :cheers:

Шта ти вреди  :clap:, кад нема превода :clap:стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...