Jump to content

lampe na prodaju


stefaca

Preporučeni Komentari

na prodaju sledece lampe:

1. Tesla ECC83, ispod pise GS a od iza pise 239 (vidi sliku); komada 2, cena po komadu 1500din,

2. Tesla ECC83, ispod pise 32 a od iza pise 203 EH (vidi sliku); komada 2, cena po komadu 1500din,

3. GeneralElectric ECC81, iza pise 57-13 188-5 (vidi sliku); komada 3, cena po komadu 2200din.

dogovor na mail ([email protected]) ili putem PM. slanje lampi kurirskom sluzbom

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 16
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

koliko ja znam sve je novo u kutiji. mislim lampe su najverovatnije stare jedno 15 godina ali nisu koriscene. ako treba saljem i slike kutija u kojima ih je fabrika pakovala

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

koliko ja znam sve je novo u kutiji. mislim lampe su najverovatnije stare jedno 15 godina ali nisu koriscene. ako treba saljem i slike kutija u kojima ih je fabrika pakovala

Naravno, i obavezno fabricku liniju na kojoj ih je proizvela i zapakovala :thumbsup:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Naravno, i obavezno fabricku liniju na kojoj ih je proizvela i zapakovala :thumbsup:

linija je u podrumu, stanca lampe tako da ne mogu da je saljem. verovatno cu samo povecati kolicinu lampi za prodaju :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

linija je u podrumu, stanca lampe tako da ne mogu da je saljem. verovatno cu samo povecati kolicinu lampi za prodaju :thumbsup:

Nadam se da ce
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a sto bi se i ljutio? u delu oglasa pise dogovor na ...

He he... ovo me podsetilo na stara vremena... piraterije i buvljaka i CD ploca, piratskih...

Kaze prodavac na pijaci, jo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

zeleni ili crveno ispod avatara mislim da je u redu da stein da oglas. jednostavno bi bilo glupo da se ja vredjam ili ljutim zbog toga sto nudi isto sto i ja.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

zeleni ili crveno ispod avatara mislim da je u redu da stein da oglas. jednostavno bi bilo glupo da se ja vredjam ili ljutim zbog toga sto nudi isto sto i ja.

vredjanja nema - free market je free market .samo treba postovati pravila lepog ponasanja ;ni na pijaci ne idu gazde tezgi jedan do drugog da teraju musterije :thumbsup:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma da oglasim i ja moje lampe pa da pogasim obojicu?

ajd ........ ovaj thread se pretvori u raspravu ........ :thumbsup: al' takav nam i ceo forum moze gujo , al' samo ako ima usur ...... :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...
Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...