Jump to content

BF_862


Sipi

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 75
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Nego ti si to otvar'o u Notepad-u, a? :thumbsup:

Ma garant u kuhinji otvar'o zubima... (ako moze kesice kikirikija i cepove od Tuborg piva, sta je onda jedan BMP otvorit zubima...) :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pajz sad si mene naso da zezas.tvoj sega-mega bmp je 1 mega i kusur.moj je 70kb.cdr je 51kb.nadam se da je ono pravi top lejer mada mi ono sa trecom nozicom nije jasno al koga briga. sve sto (eventualno) ne valja, bice puta 500kom.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pajz sad si mene naso da zezas.tvoj sega-mega bmp je 1 mega i kusur.moj je 70kb.cdr je 51kb.nadam se da je ono pravi top lejer mada mi ono sa trecom nozicom nije jasno al koga briga. sve sto (eventualno) ne valja, bice puta 500kom.

Eeee, sad se falis ciji je manji - kakva treca nozica ? :thumbsup: (gate stopper od 1/8W ide odma' na gate pa zato zbunjuje)'vako x 500 (nije da cvikam, al' ipak):

post-20-1244411420_thumb.png

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dakle ovo je neverovatno, ne mogu vec 2 dana da maknem tuzibabu na poslu da uradim pcb.lika definitivno zanima sta ja radim.nego sipi , es ti slobodni umetnik ili imas neko radno vreme?

neslobodni umetnik sa relativnim radnim vremenom :thumbsup: - cujemo se!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

zanimljiva matematika:15x14=210210x3=630630x4=2520 rupa.ono sto je utesno je 3+2+2 tj 7 lemova pa x500 je hehehee sad koliko seckanja nozica i opsecanja ploca da ne pricam.

hehehe, ima da bude rekurzivna uteha - samo kad pomislim ko izbusi sve te rupe, ima odma' da mi bude lakse :thumbsup:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma dobro to, nego sam mislio da ih iseckam kad imam dobre stone makaze.glupo da ih isfronclam pa da kalajises komadice. mozda iskaisam na trakice po 15?videcu dal ce tuzibaba da se makne, ovako me nervira i ometa.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

iseckano, tuzibabi ispred nosa.ti namestis parce plute ili stiropora i 2 ciode da ne bega, i mazes cetkicom tanko, skoro da mislis da je neupotrebljiv sloj ito je ono pravo. posle kalajisanja stavis u vrelu vodu da izbaci pastu iz rupica (pasta je vodotopna) pa kad to obavis, seckaj.uzgred, mozda je prakticnije nalemiti fetove pa tek onda seckati.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

uzgred, mozda je prakticnije nalemiti fetove pa tek onda seckati.

I ja mislim da je tako prakticnije - veci je komad, lakse ga spreciti da mrda dok se lemi.Nego nauci ti nesto tog tuzibabu, da ne zeva bezveze, nek se u'vati nesto i da uradi :thumbsup:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a, ovo je bolje skoro na oci da radim. radi se o desetak minuta al uspeva.edit: evo i na sred gornje recenice utrcao kao nesto da vidi. recept: dva prozora pa samo menjas hehheh

Ma teraj ga - ja kad 'ocu da se resim sefa samo u'vatim da kukam kako ne mogu da radim dok mi se ne nabavi novi software, nova oprema, vazno samo da je veliki trosak i da se dobro argumentuje - instant ga nema da priviri bar mesec dana, javlja se samo mail-om :thumbsup:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...