Jump to content

Ibanez " Starfield " 50+50W


Ја sam sam

Preporučeni Komentari

Дво канални појачавач снаге са лампама!

Производ фабрике док је још била Енглеска.

ПП излаз са 5881 и погонска ЕЦЦ 83.

Потпуно исправан!

Појачавач скоро да и није радио, лампе су нове.

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika   Трансформатор је производње фабрике која ради за Аудио Нот фирму!!

Цена : 300 Евра

дискО_Сту

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 15
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

  • 3 months later...
  • 10 months later...

He, he... ovo me podseti na plakate koji se lepe po selima pred neki vašar: "Šatra i muzika obezbeđeni, pevaljka radi na agregat (u slučaju nestanka struje)".Stvarno moram da dodam, druženje sa tobom nema cenu.Inače žao mi je što prodaješ sve te lepe uređaje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stvarno moram da dodam, druženje sa tobom nema cenu.Inače žao mi je što prodaješ sve te lepe uređaje.

:msn-rofl: Ма и Мицу трофртаљку имам да доведем :buehehe: Како нема цену кад остајемо до 5 -6 ујутру :whistle3: Шалим се, морам да распродам сав вишак, немам више места :nijenormalno::phil_04:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Шалим се, морам да распродам сав вишак, немам више места :nijenormalno::phil_04:

Dobro tebi sto nemas samo mesta,ja nemam ni para...inace bih trgovao.... :Viannen_loungelizard: Ja imam mesta ali zena radi na carini :crazyrocker: tako da moram birati stilske stvari :scratch_head:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Нова цена 230 Евра, купцу поклон посета мојој соби са Винтаге уређајима ! :Viannen_loungelizard::idea: И наравно пиће по жељи :readycoffee: , :drink: , :drinking-2: , :alkosi: .

Nego ptam se,pitam se.....da li bi ovo tvoje cudo mogao da prodje kao HiFi ili cisto gitarsko pojacalo???? :headphone:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nego ptam se,pitam se.....da li bi ovo tvoje cudo mogao da prodje kao HiFi ili cisto gitarsko pojacalo???? :headphone:

Поред твоје госпође, сигрно не. Немам појма право да ти кажем, Ја га слушам и мени је добар!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Поред твоје госпође, сигрно не. Немам појма право да ти кажем, Ја га слушам и мени је добар!

Pustio bih ja njoj nesto narodno pa jos cigani...jedino bi trebalo prefarbati u belo ili zuto po njenom.... :crazyrocker: ...znaci slusas ga :Viannen_loungelizard: i koje su ti kutije ako nije tajna :scratch_head:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...