Jump to content

instaliranje Xp-a na flesh


stefaca

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 28
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Ja sam se dugo patio da nateram Diablo2 da radi pod rezolucijom većom od 800x600. Na monitoru sa rezolucijom 1920x1080 u fullscreen modu, 800x600 deluje odvratno. Neko je napravio set fajlova koji omogućavaju na nekim mašinama rad u svim podržanim rezolucijama, kod mene ništa bolje nije moglo da se izmajmuniše nego da za igranje monitor bude prebačen u 1280x720 i igra pokreće sa komandom i " -w", dakle, "window mode"... Nedavno sam gledao šta treba za igru "Avatar"... Mislim, hardverski... Ništa posebno, samo komplet novi računar, procesor koji je najmanje duplo "jači" nego ovaj što imam, duplo više RAM-a, grafička 512 (moja je integruša sa 256), tako da čak i da imam vremena da se igram, nema se na čemu... ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma kakva crna nova masina za igrice. nisam toliko gamer tip da mi to treba. ovo je relativno OK igrica ali TREBA windows; proklet da je

Sreća-nesreća je u tome što mi i za Solidworks pre ili kasnije sleduje "obaveza" kupovanja novog hardvera... Sada još nabadam i učim, ali kad budem došao do dovoljnog nivoa znanja i razumevanja, ova mašina jednostavno neće biti dovoljno brza da odradi posao u očekivanom vremenu... Ja sam se već pomirio sa činjenicom da ne mogu sve što mi treba da izvedem a da ne koristim windows, pa me stoga i ne iritira više...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...