Jump to content

disk full (error)


stein

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 42
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Zar KVM sitch-eve nismo prevazišli sa VPN connection i slično...?Ako moja supruga može od kuće, na XP-u, na mašini koja je davno odslužila svoje, da radi na svom računaru (Vista) duboko u mreži velike firme, kao da sedi za svojim radnim stolom, onda je u okviru stambenog objekta sve moguće... Dok ja ovo kuckam, kucka i ona... Sledeći korak je da se skine XP, ostane samo Ubuntu i Network manager odradi VPN i to je to... No, mrzi me...Komplikujete...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@Sipi Što jes' jes'. Imaš staru školu:KVM, nas starce koji idemo u korak s' vremenom:VPN i vas mlade:VMvare... Moj stariji sin koristi VMware sve u 16... Ja teško pamtim gde mi je šta i ovako, još kad bih imao VMvare pogubio bih se totalno...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nemam ja procesor za takve marifetluke. Ni pre dve godine kada sam ga kupio nije spadao u kategoriju "10 najtraženijih" a tek sad... :buehehe: Ništa ne brigajte, ja sam ona dva filmića rešio. :angry7:

... Ima i Wubi opcija, ali ni to mi se ne dopada preterano...

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kucaj u CMD sledeću komandu convert d:/fs:ntfsUmesto d: stavi drive letter tvoje fat particije

Ma rešeno :buehehe:Razdvojio podatke (kuća-porodica od poslovnih i DIYAudio/hobi) i paralelno sređujem instalacije programa za rad, sortiram arhiviranu dokumentaciju, brišem viškove, preimenujem datoteke, mnogo se lepo zabavljam...Ne znam koliko će na kraju ostati od 28G podataka koji su nastali kao zbirno slaganje u jedan folder, ali sumnjam da će ostati više od trećine kada pobrišem sve zastarele i duplicirane crteže/slike/filmove/kalkulacije (a sve vezano za trike)... Eto, to obično bude kada se stalno rade bekapi a nikada ne očisti od duplikata i viškova... Tako mi i treba :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A da probas Total Comander?

Sa njim radim. Brzina rada ne zavisi od aplikacije, zavisi prvenstveno od strpljenja. Svaki corel i pdf file moram manualno da otvorim, pogledam i odlučim gde da ga stavim i da li uopšte da ga sačuvam. Pošto se dokumentacija proteže da početka 2002, ni najmanje zahvalan proces. Prototipova, zasebnih crteža detalja, probnih, eksperimentalnih skica, kompletiranih, nekompletiranih, sa raznim imenima... Samo strpljenje i pažnja pomažu. Kada pogledaš da me čeka sređivanje arhive nastale u periodu od osam godina, ispada da niko nije vodio računa ni o čemu, međutim, ja na to gledam kao dobro razmišljanje jer sama činjenica da imam sačuvane sve detalje o početnim rešenjima i razvojnim fazama može da mi pomogne da shvatim gde smo u početku grešili i da li smo. Poslednji dogovori o nekim detaljima su me doveli do zaključka da se strategija razvoja okrenula za 180 stepeni sa aspekta načina planiranja jednog novog proizvoda. Kada smo počeli, bukvalno smo svaki detalj prilagođavali postojećim/dostupnim materijalima, komadima prefabrikovanih elemenata i uvek od istih elemenata izvodili neka rešenja. Sada upravo spremamo jedan potpuno novi model koji za razliku od svih dosadašnjih, ne počinje upotrebom postojećih elemenata koji će definisati konačnu izvedbu, već se kreće od praznog papira, postavljaju zahtevi i ograničenja tehnološke prirode (reč je o full suspended modelu) i ograničenja se svode na gabarite, težinu vozila i sl, a sami elementi će se definiati u odnosu na zahteve koji će biti zadati dizajnom. Dakle, čisto primera radi, neću neke pretpostavljene tri tačke u prostoru pomeriti tamo gde će ih već neki postojeći komad akomodirati već ću prvo definisati tačke u prostoru a potom kreirati najbolji komad koji će te tri tačke povezati u funkcionalnu celinu. Lasersko rezanje je zakon... (vs sečenja fleksom, ručnog obeležavanja, bušenja i turpijanja...)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...