Jump to content

Klinger - Lautsprecher


Impuls

Preporučeni Komentari

Juce su mi pod ruku dosle 3 ineteresantne knjigice o zvucnicima. Jedna nema korice pa ne znam naziv ali za druge dve znam. Knjige su na nemackom sa gomilom korisnih informacija o zvucnicima kao i njihovim tacnim dimenzijama. Bilo bi lepo kada bi neka elektronska prodavnica ovo ponudila u pdf formatu pa ako neko zna gde moze da se kupi da podeli informacijau sa nama.Knjige su:Klinger - Lautsprecher-gehause-Baubuch 311Klinger - Lautsprecher und Lautsprecher-gehause fur HiFi 105 (zuta knjiga)Klinger - bez korica, pise isto kao 105 samo je gomila nacrta kutiju u njoj bez teorijeJedna od knjiga je ova http://cgi.ebay.de/Lautsprechergehaeuse-Baubuch-RPB-311-Franzis-Klinger_W0QQitemZ220519874416QQcmdZViewItemQQptZLautsprecher_Selbstbau?hash=item3358023f70

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 17
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

kolega , preporucujem se za skeniranje jednu od njih cak negde i imam ( valjda kao fotokopiju) ali mnogo nekompletnu jeste da pored danasnjih software-a i interneta mozda i nisu potrebne toliko , ali ipak .... knjiga je knjiga

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Juce su mi pod ruku dosle 3 ineteresantne knjigice o zvucnicima.

Теби дошле под руку Ја их поседујем скоро 30 година!!!

А часопис је прошао толико руку да је насловна страна скроз излизана.

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Мада имам у својој библиотеци још око 300-тињак књига техничког карактера, али нажалост немам скенер :buehehe:

дискО_Сту

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Мада имам у својој библиотеци још око 300-тињак књига техничког карактера, али нажалост немам скенер :buehehe: дискО_Сту

To je kao na imas staru knigu kuvara, sta god probas skuvati-ispeci, sve je (bilo) super... Samo sto su neki zacini promenili ukus, pa to vise nije to...(Sad imamo instant-food i instant 5-in-1 zvucnike :angry7:).
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Теби дошле под руку Ја их поседујем скоро 30 година!!!А часопис је прошао толико руку да је насловна страна скроз излизана..........................................................................................................................................Мада имам у својој библиотеци још око 300-тињак књига техничког карактера, али нажалост немам скенер :buehehe: дискО_Сту

Ajd' da se menjamo, ja tebi skener, ti meni biblioteku :angry7:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Може и свастика приде  :cheers:.дискО_Сту

Е,ово ме подсети на онај виц кад матори мачак учи млађег како се иде у "штету"...Него искусна господо, оће ли бити шта од тог посла са књигама или да ми "штетимо" још један круг па да идемо кући? :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...