Jump to content

SS CD-Transport


chakija

Preporučeni Komentari

Moram ponovo smarati na ovu temu...Vec se toliko debeli sloj prasine navatao na ovom "projektu" da jednostavno ne mogu vise da ga gledam. Zauzima mi prostor bez veze, a 50e koje sam pre skoro vise od godinu i po dana dao za njega me boli kao ubod raЖе u debelo meso <_< Daj da bar NEKO zavrsi pricu sa ovim jerbo mislim da isti to vise nego zasluzuje !

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 7
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Moram ponovo smarati na ovu temu...Vec se toliko debeli sloj prasine navatao na ovom "projektu" da jednostavno ne mogu vise da ga gledam. Zauzima mi prostor bez veze, a 50e koje sam pre skoro vise od godinu i po dana dao za njega me boli kao ubod raЖе u debelo meso :moil: Daj da bar NEKO zavrsi pricu sa ovim jerbo mislim da isti to vise nego zasluzuje !

Pa hajde onda.... <_<
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stein my man, da imam i zere (za neupucene prevod... -malo- :idea: ) znanja potrebnog za izvodjenje-zavrsavanje projekta, a ne samo puke resavske vestine u kojoj i nisam nesto dobar, verovatno bi on odavno svirio kod mene....a i po prirodi sam :moil: +lenchuga, hahahaahahahahhh <_< EDIT+moram prvo nekom uvaliti sveti gral, sondzu XA222ES ,jea !!!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stein my man, da imam i zere (za neupucene prevod... -malo- :moil: ) znanja potrebnog za izvodjenje-zavrsavanje projekta, a ne samo puke resavske vestine u kojoj i nisam nesto dobar, verovatno bi on odavno svirio kod mene....a i po prirodi sam :moil: +lenchuga, hahahaahahahahhh <_< EDIT+moram prvo nekom uvaliti sveti gral, sondzu XA222ES ,jea !!!

Pa sad ako ćemo o lenjosti, sama činjenica da smo obojica pravili OB nesumnjivo ukazuje na visok stepen nezainteresovanosti da se prave kutije a to je već siguran znak lenjosti i finansijskog invaliditeta.... :idea:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa sad ako ćemo o lenjosti, sama činjenica da smo obojica pravili OB nesumnjivo ukazuje na visok stepen nezainteresovanosti da se prave kutije a to je već siguran znak lenjosti i finansijskog invaliditeta.... :moil:

Spot ON !Ma i Zen nije nishta bolji, al njemu se oprasta jerbo je <_< .Nego, mislim da nije potrebno da postujem neke vec 100000x vidjene slike i linkove. Mislim da svi znamo o cemu se radi i da je po mom dosadasnjem saznanju moj "projekat" do sada najdalje dogurao...Cak je i pustao neko cviljenje pre nego sto je spalio SSD !Hhahahahahahahaahahha (jbt ne znam koji mi je, nesto sam dobro raspolozen od jutros)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Aj da te ja ubodem u drugu polovinu debelog mesa <_< Kash diplomirati kad si toliko veseo? Obraduj me sa datumom pa da prisustvujem odbrani... :idea: A to da nisi ni babela skutijao... :moil:

Pa trebalo bi da diplomiram krajem jula a mozda i ranije. Biti cjesh obavesten :moil: Za ubadanje-nemoj molim te ! Neko moze pogresno da protumachi, pogotovo kad je debelo meso u pitanju ihihihihhihi :moil: Eh taj Babel...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam stolara koji je do same trafo stanice na telepu ovde uz dunavac. Radi samo sa masivom. Uradio mi je stranice za komplet LDR kutiju, debljine 15mm od hrasta za 15eu, na licu mesta bez cekanja. A od drveta ima svega jasen, bukva, orah, hrast... Tako da imash tu varijantu za tvog babela.Moj babel se ne greje nesto preterano pored onolikih hladnjaka i dve noctue pa mu onaj oklop od bukve ne smeta. Nesto se razmisljam da mu dignem bias zerkicu preko 2A. A rekao sam ti da napravish kutiju da ti svi hladnjaci budu nazad i lepu kutiju od drveta. Vataj se catie i crtaj...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...