Jump to content

Купујем ROTARY ENCODER


dobrivoje

Preporučeni Komentari

може било какав, пожељно 20-25 импулса по обртају, пожељно са тастером, може полован, може из поквареног фабричког уређаја, може више комаТа, може поклон, може на рате, ... ама све може. :good2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 13
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Може, а не мора. Прочитај последње три речи из првог поста.

Како ово назвати:

- Помоћ пријатеља

- Пола Пола

- Помоћ публике

Са тастером у средини

Postavljena slika

Без тастера: плочица са два су из Кенвуд АВ рисивера, засебни из Пејс сателитског рисивера

Postavljena slika

:good2:

кајзеР_Созе

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ја бих то назвао овако:- П.П.- П.П.- П.П.Фотке су успеле, пошла ми је вода на уста, реци ми шта даље.Такође ме занима зашто си будан у три ујутру.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

За Зеона, као камен хладног КајзераПошто те није мрзело да у глуво доба ноћи фотографишеш енкодере и експресно ми одговориш, мислио сам да смо завршили посао. Тек сада сам укапирао да се то не ради преко форума, него преко ПМ.Дакле овако: пошаљи ми понуду на [email protected] или [email protected], а ја би требало да сам сутра поподне у Бг, па да урадимо трговину.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Данас сам завршио посао, добио сам енкодер са прве слике и врло сам задовољан.

Хтео бих да кажем нешто веома битно. Није поента у делићу од 10 грама. Поента је да када нечега нема код нас у продаји, а треба вам, потрошите несразмерно много труда и времена да до њега дођете. Е, зато служи овај Форум, који заслужује велико слово Ф, јер вам штеди време и живце. Па када вам посао заврши неко кога уопште не познајете, он заслужује да вам буде Пријатељ. И ви њему. И зато вам кажем:

стоН_Колд је цар.Postavljena slika Браво!!!!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...