Jump to content

Moj prvi cevni uredjaj


bata bane

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 34
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

trenutno je u razradi pokazivac temperature, ali otom potom.... :buehehe: a onda prelazimo na neozbiljnije stvari, neki cevni preamp itd. :)

Nadam se da će u preampu cevi imati više nego iluminacionu ulogu :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

guja je svojevremeno valjao lepsetj. pokusao da valja , ali nikoga nije interesovalo .mene jeste , ali mene ionako svasta nesto previse interesuje .... tako da mi nedostaju bar trojica da rade za moje interese , a ja da radim samo na interesima:buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovaj, nego, Bata Bane, koliko se misliš "cevčiti"? Line ili "all the way" sa sve RIAA? Ovi naši stručnjaci (da ne imenujem veliku trojku A.K.-P18-ZZZ) satrše temu pa ostadosmo sami. Ccccc... Toliko pameti, a uludo bačeno... u besmislene rasprave i totalno raspršena energija... Mislim da ću ja na pravac koji je Zflazar dao. Provereno, lepo a ako sam to slušao u "Banaćanima" i vredno truda i rada i para i materijala...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ozbiljno sam zaiteresovan za neki cevni preamp, da li ce biti samo Line ili complet lepinja jos ne znam, najverovatnije cu sklepati i neki gramofon u neko vreme pa bih onda tako resio problem. Medjutim, ne bih se uvaljivao jos u to jer imam jos par stvari da zavrsim pre toga. Sto se tice proverene varijante,nisam cuo kako radi, ali uopste ne sumljam u njihov kvalitet. Ako vec ima oprobana varijanta, zasto da ne. :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 year later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...