Jump to content

Ortofon TMC 200 na prodaju


paja959

Preporučeni Komentari

Pozz svima

Na prodaju Ortofon TMC200 MC zvucnica,koja je do mene pristigla u paket aranzmanu,sa kojom ja nemam nameru dalje da se igram i uplicem ponovo u raznorazne MC price,kako amplificirati,jel XY rucica adekvatna za tako sto ili nije,i celu tu patkometriju koja je vezana za tu tematiku..Na vinyl engine se moze skinuti njen datasheet,ono sto je interesanto nosac igle cist boron,fine line profil igle..zvanicno je to T4P zvucnica koja odgovara izmedju ostalog tangencijalnim rucicama ( npr.stariji Technics gramofoni izmedju ostalog ),ali sa njom dolazi i jedan adapter,uz pomoc kojeg se moze upotrebljavati i u standardnim shellovima,sa prihvatistima od 1/2"....uz zvucnicu dajem originalni stitnik za iglu,adapter za upotrebu u shell od 1/2"..stanje zvucnice,i same igle iznenadjujuce dobro,preslusao sam par LP-a sa njom,ne cuju se nikakvi znaci koji bi ukazivali na preteranu istrosenost,rekao bih jedno cca 70% zivota jos ima u njoj..jedan link gde se vidi ovako na brzaka,kako to izgleda,kad razmontiram/izvadim postavljam i svoje slike..nesto sam u zeitnotu,al ce da bidne

 

ARCHIWUM.ALLEGRO.PL

Informacje o Wkładka gramofonowa ORTOFON TMC 200 - 7455750066 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2018-07-21 -...

zasad samo ova jedna slika,sto sam juce uslikao na brzaka..prava old school Ortofon MC zvucnica sa izlaznim naponom od 0,09mV..ovo imajte na umu..cena 150 eura,uz mogucu neku blagu korekciju jos,igla stoji dobro centrirana,nema se efekta "low rider..

 

ostalo na PM..hvala..

IMG_3892.JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 2
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...