Jump to content

Fostex super tweeter KUPUJEM


Stradi

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 17
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Pa Lowtheru fali gore vazduha ili kako neko kaze ambijenta da bi sve bilo savrseno  tako da za to mi treba od 12-13000 pa na vise, 

Slusao sam ih par komada i na primer onaj FT 90 H mi se dopao a to je iz starije serije komad ako se ne varam. Vidi ne bih ni da dajem basnoslovne (sirok pojam) novce jer ko zna sta cu sutra hteti da probam zato je izmedju ostalog i stavljeno da trazim polovne.

Bilo je do skoro na oglasima KP jedan par ali ja nisam reagovao tj zvao premisljajuci se sta bi sta ne bi ..... mozda procita oglas pa se javi da pregovaramo ko zna

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ali on ima pad tamo odakle kod mene treba da pocne da radi  tako da ...... ali hvala veliko na dojavi za oglas. Ako se niko ne javi do nekog vremena znaci ili da nema ili da ne trebaju pare :) pa cu da kupim nov Fostex T 90A. Ja samo hocu polovan jer ne znam koliko ce da me drzi to ludilo sa tim pa rekoh da ne bacam bas pare ako ne moram . Saceka cu jos malo,  pa videcemo. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

22 minutes ago, Stradi said:

Ali on ima pad tamo odakle kod mene treba da pocne da radi  tako da ...... ali hvala veliko na dojavi za oglas. Ako se niko ne javi do nekog vremena znaci ili da nema ili da ne trebaju pare :) pa cu da kupim nov Fostex T 90A. Ja samo hocu polovan jer ne znam koliko ce da me drzi to ludilo sa tim pa rekoh da ne bacam bas pare ako ne moram . Saceka cu jos malo,  pa videcemo. 

Oprosti, sada vidim opseg, jako nisko.

Sorry jos jednom.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...