Jump to content

Fassbinder


Preporučeni Komentari

http://www.avaxhome.ws/video/Fassbinder_Th...69_to_1982.html

Universal Share Downloader zna biti korisna stvar :diablo:

kad instalirate isti ( http://universal-share-downloader.en.softonic.com/ ) idite u tools i unesite ovaj server za update :

http://usd.kingguru.net/

izvrsite update par puta za redom , za svaki slucaj .....

moj rekord je 3,7GB sa RS za 24h , na obicnom ADSL-u .

naravno - for free ........ mislim RS , ne ADSL :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 12
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

moj rekord je 3,7GB sa RS za 24h , na obicnom ADSL-u .

Jel ume ovaj program da resetuje modem zbog promene IP-a da se ne čeka na download?Ja koristim CryptLoad, lepo radi.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jel ume ovaj program da resetuje modem zbog promene IP-a da se ne čeka na download?Ja koristim CryptLoad, lepo radi.

ne resetuje modem , jer bih ja skontao po prekidima u surfu ;ne znam kako radi ,ali radi ; :confused1: bolje i od Kosmodiska
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

RS limitira download tako što sa istog IP-a mora da se čeka onoliko dugo koliko je trebalo da se skine prethodni fajl (verujem svima poznata stvar). Sa resetovanjem modema se dobije novi IP i nema čekanja dužeg od 60s, u tom slučaju bi ti skinuo za 24h oko 7GB :confused1: Upravo kačim na RS neophodan software pa ko voli nek se slobodno posluži.Podrazumeva se da ovo programče može da se nakrca hrpom željenih linkova odjednom i da se posle nekog vremena svi željeni fajlovi "stvore" na hard disku vašeg PC-aPrekidi kod reseta modema se u klasičnom surfu i ne primete, jedino messengeri štucaju. Postoji i opcija zabrane reseta tako da...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nema na čemu Zen.

Par stvari oko podešavanja programa (podvučeno crvenim na slici):

post-65-1243026155_thumb.gif

Start file - uneti putanju za ipchanger.bat koji se nalazi tamo gde je arhiva raspakovana pa u CryptLoad\IpChanger\Za USB ako je ADSL vezan preko USB-a ili CryptLoad\IpChanger\Za LAN ako se ide preko LAN-a

I druga stvar, čekirati Reconnect

Linkovi se unose kopiranjem (copy), program ih sam preuzima iz bafera.

Obavezno pokretanje CryptLoad i RouterClient-a da bi rekonekcija radila.

Trebalo bi da je to sve, ako nešto zapne oko podešavanja tj. rada programa rešićemo problem nekako.

I za kraj, da ovo programče ne bude tek nabačeno na komp i zaboravljeno, za one koji to još nisu znali, evo mesta sa hrpom muzike u lossless obliku, avax naravno :confused1:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jedini zvrk sto ja imam , na moju opstu srecu , Thomson modem ...... tako da IP changer definitivno ne radi .imam problema da ga nateram da radi reset i sa drugim rutinama unutar programa .ako provalim - javnem

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jedini zvrk sto ja imam , na moju opstu srecu , Thomson modem ...... tako da IP changer definitivno ne radi .

imam problema da ga nateram da radi reset i sa drugim rutinama unutar programa .

ako provalim - javnem

IP adresu dobija kroz DHCP - ne verujem da imas staticku adresu? E, treba da trazis novu (stavka Refresh ili Renew u DHCP setovanjima) ili smanji Lease time na 5-10 minuta pa ce cesce da dobija novu adresu (obicno je setovano na 86400 sec.) iz spoljnog DHCP pool-a (ne vredi menjati adresu klijenta - tvog PC-a)

Ne poznjem taj modem/router al' procackaj malo, trebalo bi nesto tak'o da bude unutra....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jedini zvrk sto ja imam , na moju opstu srecu , Thomson modem ...... tako da IP changer definitivno ne radi .imam problema da ga nateram da radi reset i sa drugim rutinama unutar programa .ako provalim - javnem

Ja sam probao neugledni (E)lephant umesto gore navedenog i za divno čudo funkcionise! Umesto reset modema (Sagem, soft modem) raditi se disconnect/reconnect, sto ima smisla jer se moj modem budi pola sata.Naravno podrazumevana dinamička adresa.. Eve vako ide bat fajl, moze se nazvati "rasdial.bat"Tri linije koda%systemroot%\system32\rasdial "InternetKonekcija" /disconnect%systemroot%\system32\ping -n 20 127.0.0.1 >nul%systemroot%\system32\rasdial "InternetKonekcija" "korisnik" "lozinka"umesto InternetKonekcija u navodnicima navesti pravi naziv konekcije (postovati razmak ako ima)umesto korisnik u navodnicima navesti pravi naziv korisnika (sa sve onim @provider)loznika takođeOvih n20 pinguje sistem 20 puta i daje u stvari 20 sekundi pauze do ponovne konekcije. Probati bat samostalno, ako su parametri u redu, trebalo bi da rekonektujeNekada se IP ne promeni u tih 20 sec. ali u programu ima dodatno vreme wait perioda.A mozda se igrati sa duzim pingovanjem
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zaboravio sam da kazem da to fino radi na Huawei MT882.Koliko sam ja upućen, u Aleksincu bar, nema ni jednog privatnog lica sa statičkom IP, svi su sa dinamičkom jer je manja cena ADSL-a.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...