Jump to content

Nepoznat CD Player


neskor

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 10
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Kako si majke ti ovo pronašao?

Google, search by image, izabereš sliku umesto tekstualnog termina koji pretražuješ i sačekaš rezultate.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eto nisam znao da se i to može  :oke: bravo za tebe!

Bravo za Google kad je sakrio tu opciju  :0002trtum3:  - pre nekog vremena bila je veoma primetna ikonica fooaparata odmah sa desne strane kolone gde se ukucava traženi pojam - ovako pvo moraš okolo pa naokolo da ti ponudi opciju da traži slike slične onoj koju imaš...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

od kad sam video sliku, vrzma mi se po glavi Numark.

 

zasto, pojma nemam.

 

nesto slicno je imao moj drugar, radilo sokocalo ihahaj i jednog dana umrelo.

 

drugar samo sto nije zaplakao, ali kad smo ga otvorili veoma prijatno smo se iznenadili :

 

unutra bio laser kss 210a. promenili, jos drugar uzeo jos jedan rezervni, za nedaj boze.

 

nemozes ni vilama da ga odvojis od cd-a.

 

ljubav. ljubav coveka i sprave, za respekt.

 

sto se mene tice, za sada sam na Akai-u CD55.

 

jedno vece sam surfovao internetom i bio na lampizator-ovom sajtu i tad sam se odlucio

 

na taj cd. on inace ima kss 150-a, milina.

 

lampizirao sam ga po ideji lampizatora, sa 6N6P i za izlaz naravno bumaga-maslo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bravo za Google kad je sakrio tu opciju  :0002trtum3:  - pre nekog vremena bila je veoma primetna ikonica fooaparata odmah sa desne strane kolone gde se ukucava traženi pojam - ovako pvo moraš okolo pa naokolo da ti ponudi opciju da traži slike slične onoj koju imaš...

Gde „okolo naokolo“ kada je na istom mestu kao i tolike godine...? Da, sličica camera-e nije više baš „u oko“ ali je onaj glavni tamo gde je bio od kada se pojavio... ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da, sličica camera-e nije više baš „u oko“

 

To je poenta - ako ne gledaš, onda lako može da se previdi. (u prvoj fazi primene se ta alatka postavila tako da izgleda bitna i samim tim bila dovoljno upadljiva) Nama koji znamo, lako je, oni koji ne znaju da uopšte takvo što ima, nije toliko prirodno da je potraže... ;)

Sada je kada se ode na Google.com nalazi u formi linka/teksta u gornjem desnom uglu pa se klikom tamo, stiže na željenu opciju pretraživanja

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To je poenta - ako ne gledaš, onda lako može da se previdi. (u prvoj fazi primene se ta alatka postavila tako da izgleda bitna i samim tim bila dovoljno upadljiva) Nama koji znamo, lako je, oni koji ne znaju da uopšte takvo što ima, nije toliko prirodno da je potraže... ;)

Sada je kada se ode na Google.com nalazi u formi linka/teksta u gornjem desnom uglu pa se klikom tamo, stiže na željenu opciju pretraživanja

Pa, naravno, tako je manje opterećenje... ((((((( ;)))))))

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...