Jump to content

P: 2 hard diska


stein

Preporučeni Komentari

Prodajem

1 kom WD 1000EARS Caviar "Green"  (@5400rpm), 1T, 64Mb Cache, 3.5" interni

1 kom WD 1002FAEX Caviar "Black" (@7200rpm) 1T, 64Mb Cache, 3.5" interni.

 

Kako je red, raspitao sam se po komšiluku i nikome sada to nije potrebno pa ide na javnu ponudu.

 

Oba diska su korištena isključivo za gomilanje podataka u formi backupa (što muzike što filmova) a zamenjena Toshibinim 2T diskom. "Crni" je spavao raskačen u kućištu (kačio bi se na MB kada je bilo potrebe da se na njega snimaju ili sa njega presnimavaju podaci) a "Zeleni" je u eksternom "Intex" kućištu koji ima svoje eksterno napajanje i prekidač i takođe je korišten samo sporadično - aktiviran tj stavljen pod napon samo kada bi se na njega nešto nasnimavalo ili presnimavalo/brisalo sa njega)

 

Backupi su prebačeni na Fujitsu Siemensov i Transcendov eksterni (2.5") a plan mi je uzeti još jedan eksterni zarad kačenja na/tj iza TV gde mi mnogo više odgovara disk kome je dovoljno napajanje koje može da dobije preko USB-a i isključivo preko USB konekcije...

 

Cene novih su oko 9 hiljada din/kom a ja sam naravno rad da to skrešem na razumnu cenu...

 

Podrazumeva se da diskovi nemaju nikakva oštećenja, loše sektore itd...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 6
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

jel se taj zeleni prodaje u eksternom kucistu ili klot?

PS treba mojoj koleginici externi disk

 

Zeleni je trenutačno u tom eksternom kućištu (kupljeno pre nekoliko meseci) i može i posebno, može i zajedno - kako kome paše - meni jedini cilj doći do malog eksternog :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uz to pride, nudi se i Intex externo alu kućište, praktično novo, sa original pakovanjem, računom, garancijom, ima svoje zasebno napajanje, prekidač na kućištu, USB kabel... http://www.winwin.rs/racunari-i-komponente/racunarske-komponente/hdd-ssd-i-oprema/fioke-za-hard-diskove-i-oprema/fioka-za-hard-disk-hdd-fioka-3-5-intex-combo-it-350sa-usb-2-0-alu-sata-ide-1140708.html

 

Na sajtu piše da su podržani diskovi do 500G, međutim, uz moj primerak jasno je naznačeno da su podržani diskovi do 2T i radi savršeno sa 1T diskom, provereno.

 

1140708-1.jpg

1140708.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...