Jump to content

Delovi za racunare


gaggia

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 3
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

  :oke: Ovo sto prodajes je Izuzetno pazljivo  konfigurisana audio  pc konfiguracija i ja ovo na tvom mestu ne bih nikad prodavao . Inace koristim veoma slicnu vec tri godine i preeeeezadovoljan sam . Blue ray mi nikad do sad nije secnuo ni delic sekunde na zvuku i slici a poznato je da su oni izuzetno zahtevni za pc konfiguracije jer ima filmova i od 30 - 40 gb. Audio fajlovi rade takodje besprekorno i masa mojih drugara mi je pohvalila racunar da kao transport radi savrseno kako preko optike sa LGA 775 tako isto i sa spdifa koji se takodje nalazi na maticnoj. Testirani su mnogi hi - face konvertori dig... sinala usb to spdif i nijedan nije bolje radio od mog opt | spdif sa maticne

 

Inace predlog za komponente je dao strucnjak iz ove oblasti  i ona je sledeca 

 

Procesor : iNTEL CORE DUO  E 6850 na 3.0 ghz,  socket LGA 775 , grafika ati radeon 5750, 

 

Od ventilatora samo jedan veliki od 15 cm  na poledjini racunara i na napjanju ,  ostalo sve pasivno

 

PC je vema tih i izuzetno pouzdan u radu, nema SSD memoriju koja je probana na pustanju audio fajlova i zvuk nista nije bio bolji

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

hvala shucika..jeste zaista dobra konfiguracija, nevezano za to sto je prodajem.. sa bilo cim da sam radio - a jesam i na win i linux i macOS(hackintosh), nije bilo ikakvih problema

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...