Jump to content

Technics SE-A900SM2


gorcha

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 5
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ovo pojacalce sve u svemu i nije tako lose *makar za deciju sobu , a i kupih njega pretpojacalo dek i cd istoimene marke za 50E* kod lokalnih niggera . E sad pojacalo i nije tako lose , ali pre je uzas . sto tehnicki tak`o i zvucno . Sta raditi po pitanju istog . Molio bih za pomoc jer nisam tako strucan , a  i ne volim da pisem .... ideja je izbaciti ton kontrole ,balance *znam kako* , promeniti izlazni kond od 47uF elko polarisani  u 22uF block i operacioni jrc4580dd u lme49720 .Sta treba promeniti u GAIN-u itd...da ne davim  najgore je sto na zvonjavu telefona ovaj preamp peva jace od mobilnog a srednji tonovi ****ufffff**** . Sema u prilogu , molim vas za predlog obzirom da daljinac i moto pot imaju svrhu ..takodje molim da post ne ode u sprrrrrdacinu...

i opet ja se raspisah ........

 

http://www.hifiengine.com/library/technics/su-c800.shtml

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam imao kombinaciju tog preampa i snagaša sa oznakom 800 i veoma sam brzo došao do istih/sličnih zaključaka i posle veoma opsežnog istraživanja po forumima, analiziranja šeme i višesatnih telefonskih konsultacija sa kolegama (hoće li mi ikada to oprostiti?) našao sam zaista Solomonsko rešenje - prodao i amp i preamp. Zaključak u mom slučaju je bio nedvosmislen: prerada može da se uradi ali su dobici minorni tj beznačajni a vreme, novac, delovi itd koji bi se mogli/morali uložiti se nikako i ničim ne bi mogli opravdati. Kasnije sam te delove i vreme uložio u neki relativno originalan ali nov projekat i veoma sam zadovoljan dobijenim rezultatima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...