Jump to content

Deljenje vufera


djolodjolo

Preporučeni Komentari

Zdravo zivo, imam neku nedoumicu za subwoofer. Trenutna postavka u sobi mi je stereo i 5.1 sistem ali bih ja da koristim vufer u obe kombinacije(isti je izvor). Vufer koji posedujem je Elac aktivan i povezan je za stereo sistem iz B sekcije pojacala u one inpute zvucnickim kablom a za avr ide preko sub outa na avru i u line in cini mi se u vuferu. Da li moze nekako da se pokvari vufer ako ga naizmenicno koristim po potrebi? Tacnije da li nekako moze da dodje do kvara jer isti signal i preko line in-a i preko zvucnickog inputa.Ps: u samom manual-u pise dont use both inputs at the same time pa me zanima koliko je to zapravo problem

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 3
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Ako sam dobro razumeo, ti ne koristis oba ulaza istovremeno, a to po uputstvu ne bi smelo, sto ce reci ne smeta mu nista. Interesuje me ima li izlaze za satelite,i ako ima jesi li probao da na njih zakacis frontove, a da koristis samo jedan izlaz na pojacalu odnosno A ili B.

pozdrav

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako koristis samo jedan ulaz kao sto i koristis, jedan kad slusas muziku, a drugi kad gledas film, onda ne vidim zasto bise ista pokvarilo.

pozdrav

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...