Jump to content

K: zavojnice


zika

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 11
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

imam je neke na feritu, mogu da posaljem

Sve što može da se upotrebi, bolje znate od mene, biće rado primljeno... Naravno, uz cenu pravičnu za pošiljaoca... ;)

DnD je kriv za jedan neizdrž koji mi je priredio... ;)

Unapred hvala...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ni ja nisam siguran, a sračunao sam da dobra, ali stvarno dobra pasivna skretnica na frekvenciji gde meni odgovara rez, košta toliko da mi nekako ispadne ako ne finansijski jeftinije, onda sigurnije i praktičnije nabosti aktivu. Pojačala za subwoofere su negde u klasi cene 6-8 hiljada. U kućnim uslovima, bez problema može da se sa jednim takvim potera četiri 15" alfe na OB... I uvek ima malu dodatnu prednost da se rez, faza i nivo glasnoće može podešavati bilo kada...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Примар трафоа из компјутерских напајања има око 5.5-6mH,Можда би могао да се употреби такав трафуљак за пробу.Мени их DnD донео пуну кесу али их растурих,можда му је остао који...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Примар трафоа из компјутерских напајања има око 5.5-6mH,Можда би могао да се употреби такав трафуљак за пробу.Мени их DnD донео пуну кесу али их растурих,можда му је остао који...

Hvala.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Potrebne su, da pojasnim, dve prigušnice za bass helper kutije, pojačala su Quad, SVAJA, F3, AlephMini, Hiraga...

Ako nema onih kojima ćame ćekajući, idem da tražim kod prodavaca...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...