Jump to content

Stanton 881S na prodaju


paja959

Preporučeni Komentari

Pozz.

 

Na prodaju Stanton 881S,sa svim pripadajucim priborom,aftermarket elipticnom iglom sa "X" kilometara,i ja sam je ovako kupio vec,za neki projekat,koji se nije ostvario,i nemam nameru dalje da se  zezam sa njom (Shibata nova igla je cak nabavljena za nju od LP Gear-a,ali se ispostavilo da sama igla nije pod 90* "uglavljena u nosac",reklamirano sa moje strane,pare je prodavac vratio natrag,i Amin)..

 

Kad sam je dobio,ta igla sto se nalazi u njoj je bila "zaprljana",ocisceno sa Clearaudio tecnoscu,i ona svira bez problema,naravno,na greske koje se nalaze vec u samim brazdama,ona reaguje,kad tad ce se to ipak trebai menjati,ja sam sa njom intenzivno ziveo nekih 1-1,5 meseci,po zvuku je to to sto se kaze "dize i mrtvaca iz kovcega",nije poznata bas po nekoj super analiticnosti,reprodukcija snimaka  sa velikom grupom instrumenata nisu mu bas jaca strana,ali za naftalinski rok,bluz dzez dusu daje...oni cistaci sto se nalaze u kutijici,se mogu bilo kad vratiti,ima cak 3 komada,jedan je potpuno nov :)

 

Cena fiksno 60 eura,trenutno se nalaz u BP-i.ali naci ce se vec neko resenje za dopremu..

 

Sve ostalo na PM

 

Thanx

post-653-0-22893900-1365754450_thumb.jpg

post-653-0-33819300-1365754468_thumb.jpg

post-653-0-72373400-1365754556_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 0
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Postovane slike

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...