Jump to content

EI fabrika cevi,zanimljivosti


deki

Preporučeni Komentari

vidi guja011, pokusavas da svoje neslaganje samnom prebacis na diskreditaciju mene preko godina....vidi jedna od odlocnih neososbina kod nas je "ko nesto prica" a ne zdravorazumski sta prica jer kad nemas argumente mozes sagovornika da napravis izdajnikom, klincem, zapadnim placenikom i svasta se moze izmisli ali argumenata nigde!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jok, samo te ne znam i zanimaLOL me koliko godina imaš.

ja ne pokušavam ništa, možda bi pokušao da ti nakucam ponešto iz preko 50 godina (sopstvene, odlične) memorije

al kad ovako kreneš đonom, ne vredi.

budi ti veseo i manje koristi uskličnike, oni tek ne vrede.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

malo sam preterao u suprostavljanju misljenja, samo sam hteo da ponudim malo drugaciji stav od onog mainstrim. dosta sam se bavio problemom naseg mentaliteta i iscitao neku gradju, poslusao dosta iskustava koja su tvojih godina Gujo i zakljucio ono sto sam napisao...inace da sam upravu svaki dan vidim na ulici, autobusu...trazim kvalitetne argumente da gresim.

Inace imam 40

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

imao sam svojevremeno ECC82 EI kao preamp SRPP i svirala je neverovatno...sad ja nemam bas neko iskustvo ali kad sam stavio nove CEI kao da zamenim nagluve ECC zvuk je otisao u tri lepe...tako da bese to kvalitet

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...