Jump to content

Isoplat


Impuls

Preporučeni Komentari

isoplat je Mission Cyrus proizvod napravljen od mediapana koji sluzi kao apsorpcioni materijal. sem njega nogice su uradjene od meke penaste gume (sorbotan ) sa tvrdom sfernom plastikom. Ova sferna plastika ima veliku povrsinu naleganja na gumu a jako malo dodirnu povrsinu sa podlogom. Slicno kao siljak stim sto je u ovom slucaju odnos povrsina veci nego kod siljka. Evo par fotki da vidite o cemu se radi.

post-15-125917110894_thumb.jpg

post-15-125917112365_thumb.jpg

post-15-125917113338_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 3
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Jedan od cd-ova koji mi j estigao na sredjivanje je imao ovako nesto.post-15-12591713048_thumb.jpgpost-15-125917131577_thumb.jpgsamo sto je napravljena greska jer su srafovima spojene obe ploce. Ideja sa plutom je jednostavna za tweak cd-a s tim sto treba staviti dole siljke a plutu zalepiti. 5mm-ska pluta moze da se kupi po farbarama i stovaristima a ja sam je video u Merkuru za nekih 500 dinara po metru. Mozda gresim u ceni ali ne mnogo.Sto se tice sorbotana, koristi se u industriji. Mozda je neko imao dodira sa ovim materijalom pa da da informaciju. Cini mi se da je na pomolu jos jedan DIY projekat DIY Isoplat.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...