Jump to content

P: B&C DE250, 10NW64, 18thSound XT1086 horne


Koja

Preporučeni Komentari

Ovako, na prodaju sledeći komplet:

1. Jedan par kompresionih visokotonaca B&C DE250, svi znate šta je to.

2. Njima odgovarajući par horni 18th Sound XT1086, ulaz 1", izlazna širina 10"

3. Jedan par 10" midbasseva B&C 10NW64

Idealni skup drajvera i horne za jako ozbiljan zvučnik, ovi viskotonci i horne imaju odličnu direktivnost, a midbass se tačno uklapa sa njima, sečenje treba da bude recimo oko 1400 Hz.

Midbass je idealnih karakteristika za srednjetonski opseg, mms ispod 50g, Le = 0.47 mH. Ne bih mu davao da svira niske frekvencije, trebalo bi dodati neki 12"-15" za to i seći na 300 Hz ili koliko vam odgovara.

Drajveri 10NW64 su crne boje i slažu se izgledom i širinom uz hornu.

Na prodaju na žalost najviše zbog nedostatka vremena, a zatim i novca da se nabavi ostatak i završe zvučnici. Imam i još jedan započeti projekat, jednostavniji, pa bih barem nešto da završim.

Sve ovo što prodajem je nekorišćeno, nije lemljeno itd. Otvoreno samo da se proba i izmeri, naravno full originalna ambalaža se podrazumeva. Svi drajveri su premereni i garantujem da su savršeno ispravni i da imaju identične odzive. Uz njih dajem merenja frekventnog odziva i faze u Room EQ Wizardu, ili isto to kao projekat u boxsimu, kako vam je lakše.

Cena za komplet potpuno fiksna 390 eur. Nije moguće rasparčavanje. Eventualno može dogovor samo za midbasse. Nije moguća prodaja samo DE250 ili samo horni.

Može delimična zamena za odlično očuvan par Vifa XT25 ili nekih drugih ring radijatora, možda u obzir dođe i neki dobar par 6.5" midbassa osetljivosti 87-90 db, mada sam tu izbirljiv. Generalno ništa drugo mi ne treba.

Eto to je to, nadam se da još neko ima želju da radi (i završi) ovakav projekat :)

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

(prve tri slike su moje, a poslednja je sa neta)

Kontakt preko PM ili [email protected]

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...
  • Odgovora 5
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Samo da updateujem situaciju:

 

10NW64 su prodati preko KP

 

DE250 je rezervisao naš kolega sa foruma, trebalo bi da uzme ali nije još potpuno potvrđeno.

 

EighteenSound XT1086 horne su još uvek na prodaju. Ako je neko zainteresovan slobodno neka se javi, meni nije hitno, ako se ne proda ostavljam za neka bolja vremena.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma... problem je bio jer sam pretpostavio da je DE250 najlakše prodati. Tako da sam mislio da ću ostati sa 10" midbassima, sa kojima posle ni ja ne mogu da uradim nikakav projekat bez visokotonaca, itd.

U međuvremenu prodadoh midbasse tako da sad nije problem rasparčati.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...