Jump to content

Yamaha Natural AX-380


Dragan03

Preporučeni Komentari

:connie_nutzo: Da li neko moze da mi odgovori na ova pitanja:1.Kolika je snaga pojacala?2.Kakav je kvalitet?3.Gde mogu kupiti daljinac(original),Kao i prednju masku koja je malo izgrebana pa svetluca metal?4.Kolika je vrednost pojacala?Hvala svima.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 5
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

:connie_nutzo: Da li neko moze da mi odgovori na ova pitanja:1.Kolika je snaga pojacala?2.Kakav je kvalitet?3.Gde mogu kupiti daljinac(original),Kao i prednju masku koja je malo izgrebana pa svetluca metal?4.Kolika je vrednost pojacala?Hvala svima.

http://www2.yamaha.co.jp/manual/pdf/av/english/IntA/AX-380.pdfKaže 55W+55W snaga ka zvučnicima a pri tom snaga potrošnje iz mreže 150W. To znači da će zvučati pristojno(najbolje što taj model može) do nekih25-35W po kanalu(malo preko pola "odvruto"),nakon toga će kao i većina komercijalnih uređaja početi da zastaje dahom i gubi na čistoći zvuka.Ja imam RX360 i nazivna potrošnja mu je 220W iz mreže a trafo unutra je negdje kao stisnuta šaka mog četverogodišnjeg sinčića. Ne znam da li je to sposobno dati tu snagu i sa kojim padom napona na izlazu-ali imam i naš domaći trafo rangiran kao 250W i duplo je teži i dosta veći od ovog japanskog. Pri tom isto se dešava kao što sam gore naveo-dobro gura do tih pola i preko pojačanja-preko to već nije to i to čujno.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja imam RX360 i nazivna potrošnja mu je 220W iz mreže a trafo unutra je negdje kao stisnuta šaka mog četverogodišnjeg sinčića.

Znaš li ono kad su japanci smislili kanistar od dvadeset litara? Da, čudna mi čuda, ali večine naprstka... :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znaš li ono kad su japanci smislili kanistar od dvadeset litara? Da, čudna mi čuda, ali večine naprstka... :buehehe:

ha ha-valja! :) dvadeset litara a za u dzep od farmerki i da ostane mjesta za mobilni! :) jednoga dana kada budem finansijski mocniji kupicu ljudski trafo i ojacati kapacitete u napajanju,cisto da vidim kako i koliko ce biti bolje. Vjerujem da ce pozeljeti ventilator na fabricki mrsavom hladnjaku... Ozbiljan pomak u zvuku je sa dobrim napajanjem...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...