Jump to content

Pioneer DVD player servis u Bg ?


SHAVIJA

Preporučeni Komentari

Imam Pioneer DVD 575 kao transport , tj imao sam ga dok nije poceo da brljavi i sad je riknuo izgleda...Jel znate neki servis gde bih mogao da zamenim plocu ili eventualno popravim istu... U ovlascenom Pioneer servisu ETC , rade popravku uredjaja starih do godinu-dve, a vi ostali se jebte,,, Koja shala .Eto, svaka pomoc dobrodoslaPozdrav

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 6
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

50e je kostao nov. ne znam da li bi ti se isplatila popravka. ja sam moj ostavio pored kontejnera da ga cigAni poprAvu.

Teško da je u Srbiji mogao da se nađe nov 575 za 50 eur, 150 je već realnija cifra, u Nišu je bio oko 17000 RSD@SHAVIJAKako je brljavio DVD, šta nije hteo i šta sad neće?Možda možeš sam da rešiš problem...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala vi na odgovori... Pa brljavio je tako sto se ugasi ili resetuje posle 10ak min gledanja ili slusanja i kad se opet upali ne reaguje an komande i mora da se cupa iz struje ... Sada mi iz nekog razloga ulazi u region selection i ne mogu da odaberem nijedan jer ne reaguje na daljinac ali ne bi ni trebalo da se to pojavljuje , cak i bez ubacenog diska....ponekad brljotine na ekranu ,,, neki pantrk sa procesorom tj plocom , vizuelno deluje ok a problem se javio posle transporta pa postoji 1 posto sanse da se nesto "pomerilo" ... Ako nesto ne smislim i ja cu ko anubis , samo sto neje bio 50 evra, pre 7 godina sam ga uzo polovnog za 70 a nov je bio 250 kolko se secam... sve u svemu matoro, sad bi vredio tih 50 maybe da ga ima. poz :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Gledaj malo kondenzatore u napajanju i napone. Vidi dal' se neki kond greje a ako vidiš da se "napupio" ili mu se deformisala "košuljica" zameni ga...Ako baš rešiš da ga baciš, pošalji ga meni da se sigram :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...