Jump to content

Nastavci, četvrtasti, za duvaljku


steva

Preporučeni Komentari

Elem potrebni su mi nastavci za BGA kola za duvaljku. Kod prodavaca koje znam, bar 20kom, niko nema. Ima malih u ProElectronic-u, ali meni trebaju veći. Došao sam do informacije da ih ima na Pančevačkom buvljaku. Pitanje, koji dan je najbolje otići tamo? ne bih da bijem 300km put za džabaka. Jel ima neko ko je redovni posetilac, da mi potvrdi ta toga stvarno ima?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 6
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Elem potrebni su mi nastavci za BGA kola za duvaljku. Kod prodavaca koje znam, bar 20kom, niko nema. Ima malih u ProElectronic-u, ali meni trebaju veći. Došao sam do informacije da ih ima na Pančevačkom buvljaku. Pitanje, koji dan je najbolje otići tamo? ne bih da bijem 300km put za džabaka. Jel ima neko ko je redovni posetilac, da mi potvrdi ta toga stvarno ima?

Stevo ja sam vidjao neke takve nastavke za duvaljku na Pancevackom buvljaku , u Nedelju odlazim tamo i mogao bih da ti potrazim te nastavke . Daj mi samo neku sliku i neke tacne dimenzije .
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Koliko ja znam BGA sa duvaljkom nece resiti problem. Pre cete sa rernom popraviti stanje nego sa duvaljkom. Za lemljenje BGA kola proces je mnogo komplikovaniji i treba cela povrsina da se jednako greje. Sem toga samo duvanje nije dugotrajnije resenje i jedino resenje koje ce Vam vratiti uredjaj u fabricko stanje je skidanje procesora, ponovno stavljanje kuglica i vracanje procesora. Gledao sam kod coveka u Somboru kako se to radi i nije ni malo naivan proces. Masini treba oko 20 minuta za odradi i ohladi

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma to redovno radim sa malim čipovima, ali su mi problem oni veći od 30x30mm. Samo dobro podgreješ odozdo, duvaljka i udri.@Banatpost-189-0-85401200-1339834551_thumb.jpgizgledaju ovako, gornja dimenzija je fi 22mm, a dole, na slici W i L 27x27, 38x38 i 43x43.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...