Jump to content

Android na HTC HD2


Woland

Preporučeni Komentari

Instaliralo mi Android na HTC HD2. Radi. Zvoni telefon, šalju se poruke, konektuje se na net preko wirelessa. Ali neće na računar USB kablom. Čak ni kao eksterni disk. Računar je Lenovo T410s sa Win7 64.Tražio, našao, instalirao USB drajvere - džabe. Instalirao Android SDK kit - džabe. Bitno je da je ukačio moju google mail adresu i favorite sa chrome-a i bez pitanja ih uvezao. Verovatno prate i moje subverzivne delatnosti na netu. Poput dreždanja na ovom forumu.Ima li neko rešenje za ovo? Šta li me čeka kada budem hteo da preko telefona pustim film na računaru?! To mi je bila osnovna ideja instaliranja Androida preko Windows Mobile (koji je uzgred potpuni shit).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 7
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Instaliralo mi Android na HTC HD2. Radi. Zvoni telefon, šalju se poruke, konektuje se na net preko wirelessa. Ali neće na računar USB kablom. Čak ni kao eksterni disk. Računar je Lenovo T410s sa Win7 64.Tražio, našao, instalirao USB drajvere - džabe. Instalirao Android SDK kit - džabe. Bitno je da je ukačio moju google mail adresu i favorite sa chrome-a i bez pitanja ih uvezao. Verovatno prate i moje subverzivne delatnosti na netu. Poput dreždanja na ovom forumu.Ima li neko rešenje za ovo? Šta li me čeka kada budem hteo da preko telefona pustim film na računaru?! To mi je bila osnovna ideja instaliranja Androida preko Windows Mobile (koji je uzgred potpuni shit).

Aj probaj na drugom OS. I mene je Ovi suite zezao sa win7 64, dok na 32 radi normalno.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Instaliralo mi Android na HTC HD2. Radi. Zvoni telefon, šalju se poruke, konektuje se na net preko wirelessa. Ali neće na računar USB kablom. Čak ni kao eksterni disk. Računar je Lenovo T410s sa Win7 64.Tražio, našao, instalirao USB drajvere - džabe. Instalirao Android SDK kit - džabe. Bitno je da je ukačio moju google mail adresu i favorite sa chrome-a i bez pitanja ih uvezao. Verovatno prate i moje subverzivne delatnosti na netu. Poput dreždanja na ovom forumu.Ima li neko rešenje za ovo? Šta li me čeka kada budem hteo da preko telefona pustim film na računaru?! To mi je bila osnovna ideja instaliranja Androida preko Windows Mobile (koji je uzgred potpuni shit).

Ja imam HD2 i Android. Sve radi ok sa win7 32bit, xp ... Cak i filmovi(crtace pustam deci u autu). Verujem da je samo OS problem.Nema potrebe za bilo kakvim driverima na mojim racunarima. Slobodno sve to pobrisi i instaliraj 32bit win7
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja imam HD2 i Android. Sve radi ok sa win7 32bit, xp ... Cak i filmovi(crtace pustam deci u autu). Verujem da je samo OS problem.Nema potrebe za bilo kakvim driverima na mojim racunarima. Slobodno sve to pobrisi i instaliraj 32bit win7

I ja mislim da je OS u pitanju. To sa brisanjem nije baš jednostavno - to mi je računar za posao koji (sve ostalo) radi perfektno. Koristiću neki drugi računar.Može li pomoć za korištenje HD2 sa Androidom kao remote za PC? Mislim na link ka nečemu proverenom.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I ja mislim da je OS u pitanju. To sa brisanjem nije baš jednostavno - to mi je računar za posao koji (sve ostalo) radi perfektno. Koristiću neki drugi računar.Može li pomoć za korištenje HD2 sa Androidom kao remote za PC? Mislim na link ka nečemu proverenom.

Pa,moram reci da ja i nisam neki zagrizeni androidovac, sve sto imam od programa sam skinuo na marketu free. Imam neke prijatelje koji drze servis za mob tel. pa mogu da ti dam broj i da kod njih nadjes sve sto te zanima...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Instalirao Gmote na PC i telefonu. Proradilo bez frke i iz prve. Dakle: HTC HD2 sa Androidom zaista radi kao remote za muziku i filmove na PC-u :)Pušta mkv (HD) filmove, FLAC, wav, divix... ape nisam probao. Jedino ne znam iz kog plejera ih pušta?!Ima li boljih rešenja od gmote?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...