Jump to content

VISATON V 17


AZZURO

Preporučeni Komentari

Stigle su na probu visaton v 17 ,furnirane uradjene od medijapana po njemackom projektu karakteristika od 29-30000 hz . E sad sam u prilici da uporedim moj prvi model v 13 i ovaj veci v 17 i primjecujem malu raliku u dubini zvuka i nisam nesto pretjerano iznenadjen mada sam ocekivao vise.Vjerovatno je problem soba koja je svega 20 m2 i tu razliku necu moci da cujem ali je definitivno da v 17 ima topliji zvuk koji mi se naravno u startu odmah svidio. Dali je problem velicina sobe to jos ne znam :) ostaje da jos malo experimentisem ...

post-1004-0-64784700-1328473834_thumb.jp

post-1004-0-04463300-1328473889_thumb.jp

post-1004-0-11820300-1328473918_thumb.jp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 4
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Lepo rade ti Visaton W170s ali baš da dobace do 29Hz...malo sam skeptičan... uradi slušni test tu gde ih inače slušaš: napraviš par fajlova u Sound Forge 50Hz, 40Hz i 29Hz u trajanju od minut-dva i pusti ih malo na nekih 10-15W. Ako je ova tvrdnja da idu do 29Hz tačna sva tri tona bi trebalo da se čuju istom glasnoćom (ili bar približno istom bez neke čujne razlike) pa javi šta misliš o tim kutijama onda...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lepo rade ti Visaton W170s ali baš da dobace do 29Hz...malo sam skeptičan... uradi slušni test tu gde ih inače slušaš: napraviš par fajlova u Sound Forge 50Hz, 40Hz i 29Hz u trajanju od minut-dva i pusti ih malo na nekih 10-15W. Ako je ova tvrdnja da idu do 29Hz tačna sva tri tona bi trebalo da se čuju istom glasnoćom (ili bar približno istom bez neke čujne razlike) pa javi šta misliš o tim kutijama onda...

nemam sound forge mozda cu provat negdje da ga skinem , ali da imaju dubine vjeruj mi da imaju i to prilicno ...sama kutija ima 55 litara :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...