Jump to content

RCF Mytho 5 Speakers


crni.

Preporučeni Komentari

hvala impulse, hvala shucoshuco, super je sto mogu da cujem te zvucnike, ali napolju je katastrofa sneg pa cemo se nekako organizovati za sledecu nedelju, bice valjda bolje vremeovi moji monitori stvarno super zvuce i veoma mi je tesko naci nesto sto je cujno bolje a da ne moram isprazniti dzepovedayens se kod nas ne kotira visoko i kao svaka domaca firma, vecina njihove proizvode smatra kao diy proizvode, pa se sa cenovne strane tako i ophode prema njima.znaci dolazim u situaciju da mi i za losije zvucnike ljudi traze doplatu u sta sam se licno uverio ovih nekoliko nedelja od kad jurim nesto za mene.zato ovoliko i pitam za ove rcf-ove jer je prodavac podaleko pa ne bih da se zahebem.evo mojih primerakahttp://www.kupujempr...68056-oglas.htmpa bih da iskoristim priliku ako neko ima nesto sto vredi pogledati, da mi javi

Simpa su ti kutije ali iskrene mislim da je RCF za kategoriju bolji zvucnik.Ako ti racuna tvoje 5oo eura a on za njegove trazi 650e, slobodno mu doplati 150 eura i pevaj, ali znajuci njega on ti verovatno kroz zamenu trazi minimum 300e Ne mogu tacno da se setim modela tog Vifa visokotonca imao sam ga u DIY izvedbi zvucnika Proac 2.5 i sa cupavcem dole, falila mu je rezolucija i iskricavost u tom gornjem spektru, kakva je situacija sa tvojom kutijom, trebalo bi da je tako kako sam opisaoAko ti to fali RCF to ima , ali njegove 2 po kutiji bas reflex rupe mogu da ti naprave problem u sobi sa wuuff - om , to je bas rep verovatno znas sta je toNo ...... ni to nije problem jer akustickim sredjivanjem sobe moze da se resi i onda ti u prostoru ostaje cista muzika za slusanje - odnosno ne slusas vise sobu . Ta tvoja mala kutija ne moze to da ti napravi jer je jednostavno previse mala i predpostavljam i da je prodajes zbog ovih razloga koje sam naveo :oke:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 44
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Simpa su ti kutije ali iskrene mislim da je RCF za kategoriju bolji zvucnik.Ako ti racuna tvoje 5oo eura a on za njegove trazi 650e, slobodno mu doplati 150 eura i pevaj, ali znajuci njega on ti verovatno kroz zamenu trazi minimum 300eNe mogu tacno da se setim modela tog Vifa visokotonca imao sam ga u DIY izvedbi zvucnika Proac 2.5 i sa cupavcem dole, falila mu je rezolucija i iskricavost u tom gornjem spektru, kakva je situacija sa tvojom kutijom, trebalo bi da je tako kako sam opisaoAko ti to fali RCF to ima , ali njegove 2 po kutiji bas reflex rupe mogu da ti naprave problem u sobi sa wuuff - om , to je bas rep verovatno znas sta je toNo ...... ni to nije problem jer akustickim sredjivanjem sobe moze da se resi i onda ti u prostoru ostaje cista muzika za slusanje - odnosno ne slusas vise sobu . Ta tvoja mala kutija ne moze to da ti napravi jer je jednostavno previse mala i predpostavljam i da je prodajes zbog ovih razloga koje sam naveo :oke:

ko da sam ja pisao post, sve si pogodio, samo si malo omanuo visinu doplate :good2:visokotonac je vifa xt25 i da, fali mu malo te iskricavocti, ali je zato super za celodnevno slusanje sto se meni cesto desava, narocito vikendom
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ko da sam ja pisao post, sve si pogodio, samo si malo omanuo visinu doplate :good2:visokotonac je vifa xt25 i da, fali mu malo te iskricavocti, ali je zato super za celodnevno slusanje sto se meni cesto desava, narocito vikendom

Drago mi je ako sam uspeo malo da ti pripomognem - uostalom zato i jesmo tu. Vidim da smo se slozili iako Dayens nije u mom sistemu, ali tacno znam sta ta kutija moze zvucno da ti pruzi jer znam koje su komponente u njoj i zato sam ti i trazio sliku da bi mogao kompetentno da ti docaram razlikeIskustvo je cudo u ovom nasem sportu, mnogo sam toga promenio i cuo - ponekad nesto ne moram ni da cujum a pri tom da znam kako nesto radi :oke:Kad budes u mogucnosti javi pa da ti organizujem slusanje RCF - a, on je od mene 500 metara. Pre toga mozemo da svratimo na kratko i do mene da cujnes kako moze da radi Dynaudio, brzo bi shvatio neke stvari kad su zv.. kutije u pitanju :drink:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Koje Dynaudio imas?

Contoure 3.3 jubilej, zadnja serija iz 2002 god.. Castili su te godine za Dynaudi - ov 25 - i rodjendan kupce sa WBT konekcijama i boljim unutrasnjim ozicenjem i nesto doradjenom skretnicom . Vrlo malo ih ima jer su se takve kratko proizvodileNasledio ih je Contour 5.4 , mozda jednog dana , moja buduca kutija :wink2::guitarplayer:http://www.stereophile.com/floorloudspeakers/262/
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

shuco, vidim da dobro baratas dynaudiom materijom pa da te pitam kakvi su msp 220?http://www.kupujemprodajem.com/Dynaudio-MSP-220-1469124-oglas.htm

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

shuco, vidim da dobro baratas dynaudiom materijom pa da te pitam kakvi su msp 220?http://www.kupujempr...69124-oglas.htm

Po meni matoro, vidim i da su vesanja menjana. U toj ceni vec moze da se pazari neki Dyna... Audience 60 ili 70 , Contour 1.8 , usput su i podnostojece i ohoho mladje. Vec za 800e imas i Contour 1.8 mk2, sve je to bolje, bar po meni :oke:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Po meni je cena previsoka,za 450 eur se svojevremeno prodavao MSP 400 u odlicnom stanju koji je daleko bolja kutija od MSP 220 :drink:

Slazem se Sule stvarno je cena bezobraznaPS....... Te MSP 400 su bile moje , prosle godine sam ih prodao bas za tih 450 eura. Jako cudne kutije, pise da su osetljive 94 db i snage 1000 w ali u praksi stvari i nisu bas takve kao na papiruBile se neko vreme kod mene , bila mi je zelja da iztestiram i uporedim staru dobru gardu Danaydi - ja sa novijom, konkretno MSP 400 VS Contour 3.3Ja ne mogu da vam opisem kolika je to razlika u korist 3.3 kao da ne pripadaju istoj firmiEvo ih ostalo mi je par slika

post-719-0-27624000-1328525094_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo sta pise pozadi - prica za malu decuPotpuno sam siguran posle tog testa da je Dynaudio krupnim koracima uvek isao napred, kao ustolom sto i danas radiVerovatno je zamena za moj Contour 3.3 a to 5.4 bolji, ne smem da tvrdim jer nisam nikad imao priliku da ih uporedim ali logikom kojom se vodi firma trebalo bi da jeste :guitarplayer:

post-719-0-88653300-1328525770_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Баш решио да прода: http://www.kupujempr...ilter_id=724205Онај други оглас је обрисан.

obnavljanje oglasa kosta, pa vecina jednostavno obrise oglas i postavi novi da bi otisli na prvu stranu bar pola danaove slike su mu od kutija koje prodaje, jer sam mu ja trazio da ih uslikau proslim oglasima je postavljao slike sa neta
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...