Jump to content

Pomoc oko Hi-Fi 140


Dmeister

Preporučeni Komentari

Pozdrav forumasima! Skoro sam bio u Novome Sadu, dade mi kum starog, dobrog HSR 140 i rece da mu ne radi jedan kanal, pa da ga resim ja. Donesem ga kuci, probam preko slusalica - lepo rece, jedan kanal ne radi.Otvorio sam ga i na prvi pogled sve deluje u redu. E sada, koja je procedura za popravljanje kada ne radi jedan kanal? Sta prvo treba da uradim i da pogledam, proverim?Slike stizu uskoro...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 10
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

a da ti nadjes majstora za to ?HSR140 nije bas za srcom nežne :rofl:hocu reci - ni nov nije bio nesto servisibilan ........ popravka ko Skadar na Bojaniproveri osigurace ( ako me ne vara secanje - 2 po kanalu - jedan napojni , jedan izlazni )ako nije to - nosi nekome ko zna sta radi

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Јел имаш шему дотичног уређаја?

Mislim da imam odskenirano. Okacicu kada budem bio na desktop-u, trenutno sam na netbook-u.
Hvala puno, verujem da ce pomoci :)

a da ti nadjes majstora za to ?HSR140 nije bas za srcom nežne :rofl:hocu reci - ni nov nije bio nesto servisibilan ........ popravka ko Skadar na Bojaniproveri osigurace ( ako me ne vara secanje - 2 po kanalu - jedan napojni , jedan izlazni )ako nije to - nosi nekome ko zna sta radi

Pogledacu osigurace, hvala na predlogu!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...