Jump to content

Opcije za finisiranje/farbanje medijapana.


Дане

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 51
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Nije mi jasno kako bi se ovakvi uglovi resili furniranjem:Na ovo slici sa kozom - samo bocne strane su furnirane, a ostale, problematicne (recimo gornja), su presvucene kozom, sto je lakse izvodljivo.

u startu sam rjesio da budu farbane da sam htio sa kozom naravno da bi ivice drugacice obradio :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

u startu sam rjesio da budu farbane da sam htio sa kozom naravno da bi ivice drugacice obradio :)

Ne, jasno je, ja sam resio da furniram, a kasnije videh da bi mi se svidele zaobljene prednje ivice.... tako da nista od zaobljenih ivica, ovaj put ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

За ћошкове вероватно имају неки алат са задатим обрисима а користе пару за савијање или нешто друго, ко ће га знати?

Dakle, u kucnoj radinosti, teze. Pogotovu kad sam ja u pitanju ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

За ћошкове вероватно имају неки алат са задатим обрисима а користе пару за савијање или нешто друго, ко ће га знати?

premaz- grijanje u vise navrata citao sam nesto o tome ko ce ga znat... italijani sminkeri ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne vidim kako bi se, onda, spojili komadi furnira, komadi 3 stranice???

ja imam iskustva sa furniranjem radio sam brodomodelarstvo u gimnaziji..al kao sto vidis ipak sam odustao od furniranja ....bolje da das nekome ko hleb zaradjuje furniranjem moj savjet ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A mogu da probam i Infinity varijantu, sa zaobljenim samo bocnim ivicamapost-834-0-53837500-1323900406_thumb.jpgTako bi 1 kom furnira uhvatio 3 stranice, medjutim, opet ostaje problem pritiskanja te krivine nakon lepljenja, u kucnoj radinosti, mojoj kucnoj ;) Inace, ovaj materijal na slici ameri zovu Vinyl.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...