Jump to content

Cd player Denon DCD 1800


pantta

Preporučeni Komentari

Po prvi put se nekim postom ukljucujem na ovaj forum.Voleo bih da je povod nesto drugaciji,no sta je tu je.Naime ,pre nekoliko dana prijatelj mi je poklonio Denon Dcd 1800.On ga nije upotrebljavao zadnjih nekoliko godina intenzivno.Problem kod ovog plejera je sto zavrti disk,pokusa da ga ocita,zaustavi disk,i cini mi se na displeju pojavi "necitljivi sktori".U razgovoru mi je rekao ,da je pre otprilike godinu dana laser korektno ocitavao disk.Transportni mehanizam sa laserom je:DENON DCD-1800 PCM53 Toshiba 4990039006.Koliko sam uspeo da se informisem na netu to je jedina serija Denona gde se podesavanje u transportnom mehanizmu steluje po azimutu,kao i sama visina lece lasera.Moja tehnicka znanja su veoma ogranicena,tako da nisam u stanju da samostalno pokusam da popravim ovaj plejer(inace sam iz Jagodine,i kome god sam od lokalnih servisera pomenuo cackanje po plejeru;beze kao od kuge).Voleo bih da , neko ,od dobrih poznavalaca sa ovog foruma pogleda ovaj plejer( u nadi da laser nije "crko").U medjuvremenu sam nabavio i servisno uputstvo.Pozdrav svima Panta,Jagodina.

post-175-125638617845_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 8
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Naravno Impuls ,za Denona je ekspert,usput može ga i modifikovati i dobićete dobar cd plejer za male pare.

Само под условом да је ласер потпуно исправан.Поздрављам покушај у најави Г. Импулса :buehehe:  али то је ЦД из 83- 86 године .Сада је 2009.стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Само под условом да је ласер потпуно исправан.Поздрављам покушај у најави Г. Импулса :buehehe:  али то је ЦД из 83- 86 године .Сада је 2009.стоН_Колд

Hvala svima na angazovanju.U medjuvremenu sam obratio paznju i na kalendar,mislim da cu zaboraviti na ovaj uredjaj.Fascinirala me robustnost.Nekako ta tenkovska izrada...

post-175-125646767108_thumb.jpg

post-175-125646768437_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...