Jump to content

Koji gramofon da kupim?????


Sasha V.

Preporučeni Komentari

Poceo sam da radim i kao svaki sljaker :D, hocu sebi da poklonim jedan gramofoncic. Video sam da u 4 audiu ima project essential ( 202e), ali na raznim forumima citam da i nije bas nesto. Opet, u One HI_FI -ju imaju regu i to RP1 ( 330e). Ne znam sta da radim i koji da imam u vidu. Ne bih bas mnogo novca da potrosim, za regu, tako da mi svakako (iskreno) odgovara project. Ima li neko iskustva sa navedenim uredjajima? Da li neko predlaze nekog drugog proizvodjaca za slicne novce?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 43
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

За 300 Евра и још мало 1210 :oke: и имаш га до краја живота.

He , i ja se slazem sa ovim komentarom narocito kad dolazi od ovakvog znalca samo bih da dodam da treba obratiti paznju od koga se kupuje 1210 i u kakvom je stanju i iz kog perioda proizvodnje i da li je haban u klubovima - a obicno jesuNajbolje bi bilo povesti negog ko se razume da izvrsi procenu pre kupovineObzirom da je fabrika napravila nesto preko 3.000.000 komada i da se vise ne proizvodi ocekujem da ce mu cena lagano ici gore. U Londonskom muzeju nauke 1210 je na displeju kao jedan od dela tehnologije koje su oblikovale svet

post-719-0-96770500-1322860007_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

He , i ja se slazem sa ovim komentarom narocito kad dolazi od ovakvog znalca samo bih da dodam da treba obratiti paznju od koga se kupuje 1210 i u kakvom je stanju i iz kog perioda proizvodnje i da li je haban u klubovima - a obicno jesuNajbolje bi bilo povesti negog ko se razume da izvrsi procenu pre kupovineObzirom da je fabrika napravila nesto preko 3.000.000 komada i da se vise ne proizvodi ocekujem da ce mu cena lagano ici gore. U Londonskom muzeju nauke 1210 je na displeju kao jedan od dela tehnologije koje su oblikovale svet

Jeste lep uredjaj, nema sta.... Vidim da se na KP prodaje dosta Thorens gramofona, jesu li oni OK?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jeste lep uredjaj, nema sta.... Vidim da se na KP prodaje dosta Thorens gramofona, jesu li oni OK?

Kako koji. Zbog solidnosti izrade i rezervnih delova (koji će trebati samo ukoliko nešto sam polomiš), pametnije je dati malo više para i kpiti 1210.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jedan moj drugar prodaje ali nije ni na jednom oglasu bar za sad Thorens TD 160 b mk2 sa SME serija 3 rucicom u jako lepom stanju i ne da ga ispod 350 eura a da li je to bolje od 1210 mk2 to vec ne bih znao da kazem mada me zivo zanima kakva bi bila razlika i u ciju korist

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja taj TT1000 nikad nisam ni video uzivo a kamoli cuo :hot:

Od tzv "komercijalnih" proizvođača, TT1000 od Marantza je najbliži onome što se zove "babaroga"... Nije, ali liči. Retki su i skupi. Može da bude dobar uzor za samogradnju od nekog drugog, jeftinijeg korištenog DD gramofona.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam preko 2000 vinila, znaci treba mi da slusam ploce, jer njih iskljucivo i slusam. Od kada sam prodao gramofon, slusam audio diskove.. poceo sam da propadam... ne jedem, ne pijem, ne disem vazduh!!! :dosta:

Док ти гледаш неко је већ кренуо у акцију:http://www.kupujempr...ilter_id=724205

FALA< FALA!!!!!!!!!!!!!!!Hvala za savete, ali niko da mi kaze nesto o pro-ject-u essential ili o regi rpm 1????/

pitanje je jel tebi treba gram da slušaš ploče ili da ga imaš, oću reć jesi li audiofil il diskofil

Treba mi da slusam ploce
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...