Jump to content

Trafo Beyerdynamics NO 758 6021-01 - karakteristike?


grau.

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 10
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

mene me sumljeto da je ta 8-ica u stvari 6-icano za sada - to 021 znaci da je special transformer (Novosadski :rofl: )u svakom slucaju - apsolutno se ne uklapa u njihovu nomenklaturunosi na merenje kod nekogoznaka trafoa vidjena tvojim ocima , neostecena ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

evo slikehttp://www.diyaudio.rs/topic/4558-da-li-neko-ima-na-prodaju-mikrofonski-trafo-beyer-trbv-351-015-006/page__p__102957#entry102957vizuelno su trafoi identicni ali desni ima inkriminisanu oznaku koja izaziva pometnju. ja sam mislio da je to poledjina istog ovog levog trafoa sa nekim serijskim brojem posto sam guglovanjem utvrdio da ta oznaka ne postoji na netu.malo sam paranoican jer sam letos imao istovetnu situaciju, kupio sam 2 divna haufe trafoa istih gabarita za koje se ispostavilo da su vrlo razlicitih prenosnih odnosa i impedansi.nista, premericemo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Изгледа да је тај трнасформатор прилично матор.-први број 7, суб-минијатурни то пасује-други и трећи немам у каталогу, имам само 56-четврти 6 , два бифиларно мотана примара-пети и шести 02 немам, 01 је 1:1, 03 је 1:3 ,вероватно је онда 1:2- седми осми девети е ту тек ништа не пасује.И у наслову имаш вишак слово "С".

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a 'bem ga - tu sam vid'otoj nije isto , sem ako merenje ne kaze suprotnoaj' za ovaj kuj logican351 - montaza vijkom na sasiju0 - single primary15 - 1:15006 - standard transformer , nazivna impedansa primara 200E

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...