Jump to content

USB to SPDIF; Sound Blaster X-Fi HD USB?


lugosi

Preporučeni Komentari

Hteo bih da povežem PC sa DAC-om u Harman Kardon HD 990 CDP. On na sebi ima i optički i koaksijalni ulaz. Ideja je da to ide na risiver, isto HK 3490 (koji i sam ima DAC, ali verujem da je ova varijanta sa HD990 bolja, kad ga već imam). Obzirom da mi je PC udaljen oko 3m od komponenti, razmišljam o USB eksternoj kartici, koju je je izgleda nemoguće naći u Beogradu. Da li neko ima savet za mene? Da li imam i bolje rešenje od ovog? Sound Blaster X-Fi HD ima samo optički izlaz, ipak bi coax. više voleo kao vezu..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 10
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Hteo bih da povežem PC sa DAC-om u Harman Kardon HD 990 CDP. On na sebi ima i optički i koaksijalni ulaz. Ideja je da to ide na risiver, isto HK 3490 (koji i sam ima DAC, ali verujem da je ova varijanta sa HD990 bolja, kad ga već imam). Obzirom da mi je PC udaljen oko 3m od komponenti, razmišljam o USB eksternoj kartici, koju je je izgleda nemoguće naći u Beogradu. Da li neko ima savet za mene? Da li imam i bolje rešenje od ovog? Sound Blaster X-Fi HD ima samo optički izlaz, ipak bi coax. više voleo kao vezu..

Možda Vam pomogne, svež, thread: http://www.diyaudio.rs/topic/4364-koji-dac-i-kakva-veza-sa-pc-jem ...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ја бих ипак ишао на оптичку везу.

Odakle? Mislm, vide se oni, al' to je to. Od gledanja nema 'vajde, makar je ja nisam vid'o...Ovo sokoćalo, kao i ono u GB ima optical izlaz...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ја бих ипак ишао на оптичку везу.

Odakle? Mislm, vide se oni, al' to je to. Od gledanja nema 'vajde, makar je ja nisam vid'o...Ovo sokoćalo, kao i ono u GB ima optical izlaz...

Погрешио сам! Требало је у овој теми да буде: http://www.diyaudio....9191#entry99191
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...