Jump to content

Ubuntu 11.04. Music Player


stein

Preporučeni Komentari

Uz Fujitsu Siemens Scenic C610 dodao 1G RAM-a, jedan F-S 17"/4:3 monitor (htedoh 15" ali nema) i upravo se instalira Ubuntu 11.04. Možda mi zatreba poneki savet kada ga ogulim od nepotrebnih aplikacija. Planiram da šibnem USB/DAC na njega i jedan, na žalost, USB eksterni hard sa muzikom. Pasovalo bi mi da nađem neki PCI SATA kontroler ako neko ima viška pa da dodam E-SATA HDD (eksterni) ali prvo da se sistem instalira i da probam ovako, pa da vidimo šta se dešava...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 6
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Uz Fujitsu Siemens Scenic C610 dodao 1G RAM-a, jedan F-S 17"/4:3 monitor (htedoh 15" ali nema) i upravo se instalira Ubuntu 11.04. Možda mi zatreba poneki savet kada ga ogulim od nepotrebnih aplikacija. Planiram da šibnem USB/DAC na njega i jedan, na žalost, USB eksterni hard sa muzikom. Pasovalo bi mi da nađem neki PCI SATA kontroler ako neko ima viška pa da dodam E-SATA HDD (eksterni) ali prvo da se sistem instalira i da probam ovako, pa da vidimo šta se dešava...

Da sam na tvom mestu sa onakvim prostorom jedino sto bi doslo u obzir je LinuxMCE, ukoliko gledas i koncerte a i poneki film idealno. Jedino nije kompatibilan sa gramofonima :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ništa osim muzike na ovom kompu, a osim toga, i to je još pitanje dokle će biti kod mene, učiteljica je već najavila domaće zadatke iz Paint-a i WordPad-a, a kako sam načuo, još će i PP da uče. Ne zna učiteljica da je tata član partije za borbu protiv powerpointa... :rofl: BTW, našao PCI SATA kontroler na KP :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za sada me mrzi da se ozbiljno bavim stalnim instalacijama iznova, prvo da stigne S-ATA kontroler, pa onda hard, pa onda probamo sa USB DAC-om pa vidimo ima li potencijala i tako. Ima kada. Zapravo, sada "barim" mamu da taj komp bačimo kod ćere u sobu a ne da mi stalno jaši iznad glave kad joj nešto treba sa interneta ili kad želi nešto da radi na kompu. Imam razvučen net po celoj kući pa mi to nije problem, problem mi je kad mi se nabiju na gomilu i svađaju se koju zezalicu će da probaju na fejsbuku... :frusty:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...